• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NECROMAN: ono se to obecne nejak zrychlilo (zpomalilo?), protoze posledni dobou - v radu mesicu - po odeslani vlastniho prispevku ho chvilku vidim, jako novy..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    nevim zda bug, nebod feature, ale kdyz odesilam prispevek a omylem kliknu dvakrat rychle po sobe, tak je prispevek pridan dvakrat. Mozna by to chtelo pri prvnim kliku zablokovat bud button, nebo mit u kazdeho form pole unique id a neukladat dva prispevky se stejnym id.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: bohuzel je uz smazanej (tedy bohuzel pro tento ucel), bylo to v hnusnejch a sprostejch vtipech. ID si nepamatuju..
    a prohlizec SRWare Iron (chromium).
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ditto. Chromium.
    JACOB
    JACOB --- ---
    Taktez se mi to obcas deje, prispevek uz ale take nemam. Nicmene jsem to nepovazoval za dulezity
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HAWLIS: Tohle se mi taky jednou stalo, v opere, ale uz nevim u kteryho prispevku (je to par tydnu)
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: tak posli u jakeho prispevku taky
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    asi to neni ani na kudlanku, jen me to tedko prekvapilo...
    u jednoho prispevku bylo +29 a kdyz jsem si rozklikl kdo paleckoval, skocilo tam -7 (a vzapeti -8 coz bylo nejspis tim ze nekdo prave zahlasoval)... kliknul jsem na to predevsim z toho duvodu, ze o nekolik chvil pred tim, jsem tam videl nejaky minusy, tedko vidim hodne plusu, coz mi prislo divny, kliknu a okamzite -8... tak jen asi nejakej bug, nejspis na moji strane, ale prislo mi ze bych to sem mohl napsat..
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: posli mi do posty ci je to inzerat.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MORTWYRTHA: Dej si v nastaveni náhodné heslo a pal k klikni na logout. Ale předtím to ještě zvaz.
    Jinak smazat účet tu na nyxu nelze.
    KEJML
    KEJML --- ---
    MORTWYRTHA: Nebo u příspěvku zaškrtni checkbox vedle datumu a pod formulářem, kam píšeš nové příspěvky klikni na provést (za předpokladu, že nic nebudeš měnit bude před tlačítkem provést "vybrané" a "smazat")
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MORTWYRTHA: takovej ten cervenej krizek vpravo, kde normalne byvaji palecky - jinak ne
    MORTWYRTHA
    MORTWYRTHA --- ---
    prosím, jak se smažu?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AETHER:
    jak starne :D
    AETHER
    AETHER --- ---
    NAVARA: anketa o věku byla dokonce už dvakrát, imho je zajímavé sledovat, jak se mění věkové složení uživatelů nyxu, ne?
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: bude ted asi par anket znovu ve stejnem zneni pro porovnani prave, viz ten klub o anketach
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    [ AETHER @ nyx :: ankety ] neptala ses na to pred par lety? :)
    PARALLAX
    PARALLAX --- ---
    Navrhoval bych nějak změnit layout výpisu zpráv v poště. Je to hrozně roztahaný tim jak se to skládá každá zpráva do jednoho boxu. Podle mě by bylo ideální skládat víc zpráv za sebou do jednoho. Taky tam neni na první pohled zřejmé kdo je adresát a odesílatel. To co píšu já by mohlo logicky mít přece můj avatar ne?
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    JACOB: nevím právě, nejsem si teď jistej, ale v prémiovce jsem nic podobnýho nejspíš neviděl.
    JACOB
    JACOB --- ---
    TOOMUCH: Nebyla tahle moznost uz nekdy funkcni..? Matne si neco takoveho vybavuju. Mozna se ale pletu, nebo to bylo presunute do premiovky
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    uvítal bych možnost vyfiltrovat si jen příspěvky, kterým jsem já jako unikátní id dal palec nahoru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam