• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    TARMAQ: v poho, opravim to vecer .)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    VECTOR: jo to bude ono, pouzivam tvuj skin :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: hele deje se to v safe mode, ale jak jsem nad tim ted premejslel, tak uz vim cim to je ;) v css blokuju iframe kvuli reklamam. takze se to bude tykat asi i vsech lidi co maj muj skin. promin za falesnej poplach.
    JACOB
    JACOB --- ---
    VECTOR: Flashblock mi jeden cas delal to, ze kdyz jsem na to kliknul, zmizelo to a zustala tam jen bile prazdno. Bylo treba kliknout jeste jednou a video se pustilo
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: az budu doma tak vyzkousim
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: tak se podivej co se stane v kodu okolo toho mista, mel by zmizet obrazek a vlozit se ten embed kod, treba je jen nejak skryty nebo tak neco. pripadne zkus pustit prohlizec zcela bez rozsireni apod, jestli to nedela nejaky adblock apod.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: mas pravdu, to se zobrazuje nezavisle na kliknuti na video. v tom pripade firebug nehlasi nic co by stal za vsimnuti.
    NYX
    NYX --- ---
    prave jsem to zkusil v FF i v Chrome (oboje linux) a funguje v obojem...nechapu. tak zkuste zjistit, cim jinym by to jeste mohlo byt.

    jinak ta chyba se tyka spis overlibu, objevi se tam skutecne teprve kdyz clovek klikne na to video?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: mne se to deje jiz dyl jak ve FF tak v Chrome @ OpenSuse 12.2, myslel jsem ze to je nejaka uchylka u me, tak jsem rad ze nejsem sam a treba to bude opraveno ;]
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: nevim, mne se to deje doma i v praci, tak sem to bral spis jako feature, ale ted me napadlo se konecne ozvat.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: divne. deje se to ostatnim lidem v FF?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX:
    TypeError: OLgetRef(...) is null
    [Break On This Error]

    ...+ id + '&id_aud=' + id_aud + '&loc_type=' + loc_type, function(){OLgetRef('rs')....
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: se koukni ve firebugu/do konzole co presne se stalo.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Funguje vam normalne prehravani videi z youtube? Ja vzdycky kdyz kliknu na obrazek, tak ten zmizi, ale video se nenacte. (Trva to uz dlouho). Firefox, Win8
    GURBON
    GURBON --- ---
    PISKVOR: no je to takova hrobka s rozpadlejma windowsama ktera ceka na preinstalovani :) Nicmene kdyz mam doma na lepsim pusteny 2 ruzny prohlizece a haldy oken tak mi to taky decentne cukalo. Jestli to staci jednou za par let vypnout jsem spokojen :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    GURBON: To je "pomalý stroj"? o_O Věštím z křišťálové koule, že hlavní problém je na jeho přijímači.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Aha!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Covece, me to taky zaclo fungovat az nekdy vcera :)
    NYX
    NYX --- ---
    GURBON: ja vcera menil default na zapnuto, tj. tady zadnou zahadu nehledej :)
    GURBON
    GURBON --- ---
    NYX: nemohlo se stat ze mi neco tuhle volbu zaplo? Mozna uz sem to nekdy pred lety vypinal ale fakt si myslim ze se mi to nedelo do dneska.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam