• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    NYX: Myslim tim zarovnani vlevo, ikonu vlastnika boardu nad dialogem a zahlavi pod. :-!
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: reloadni skin
    NYX
    NYX --- ---
    NINE_OF_NINE: myslis v situaci, kdy je to skladane pod sebe nebo bez zahlavi? to by asi melo smysl vycentrovat.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    das ist hnus :/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Co to je? ;) FF 18.0.1, Windows 7 Pro

    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    NYX: Je nejake moznost jak ziskat stary vzhled, aspon proporcnim rozdelenim? To zarovnani vlevo je dost silene (ctrl+f5 nepomohlo).
    NYX
    NYX --- ---
    kazdopadne nebranim se zmenam, jen se mi tam nelibila ta hromada volneho mista po stranach jak jsou monitory cim dal tim sirokouhlejsi...a zaroven se tim dalo prodlouzit to oriznute zahlavi a jeste usetrit vertikalni misto. pokud mate lepsi napad, sem s nim.
    NYX
    NYX --- ---
    VON_GILOTINE: ty to prece nabizelo i predtim, jen to tam bylo jako select
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    VON_GILOTINE: navic to hod kostkou a anketu nabizi i non-premium. Dalsi reklama?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    to ani nefunguje zjevne
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    sorry na to se neda koukat, cely je to divny, proc mi to vside nabizi hody kostkou a anektu?
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    NYX: A samozřejmě první otázka zní: Jak to nastavit aby to vypadalo, jako před tím?
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    ADMIX: To bude nějaká novinka, který je IMHO dost graficky neodladěná.
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    zrovna na to koukám...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Co se mi to stalo s designem?! :)
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    NYX: tak kdyby se to dalo nastavit standartně tak by to matoucí nebylo ne:)?
    NYX
    NYX --- ---
    NICK_SLAUGHTER: to by bylo imho strasne matouci, kdyby se kazde to okno chovalo jinak.

    ten preklik je urcite chyba nyxu, do kudlanky kdyztak
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    a ještě jedna připomínka..sice se to už řešilo, ale výsledek nikde...

    nešlo by v chatových oknech vypnout volbu html zápisu? - úplně / nastavit si v avatarovi ?

    když někdo píše v html, tak si to napíše stejně v klasickým okně mailu, to malý chatovací okno je na to imho naprd....

    co myslíte?
    kudlanka?
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    když si na youtube zkopíruju adresu videa s nějakým aktuálním časem, tak při vložení do nyxu se začne video přehrávat od začátku...po rozkliknutí na YT funguje však normálně...mám tu nějakou blbost jen já bo čím je to? FF, chrome, i opera..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam