• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: novinky v systemu
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: Jste naprosto bozi!!! 👌🏻
    NYX
    NYX --- ---
    Kdybyste chteli pred vanoci udelat dobry skutek a podporit jedno mistni ID :)

    Asistence, rehabilitace, zdravotní pomůcky pro Shealu | Donio
    https://www.donio.cz/asistencesheala
    NYX
    NYX --- ---
    Pardon za vic vypadku nez jsem cekal, ale narazil jsem na par odlisnosti v konfiguraci na serveru.

    Nicmene se snad vse povedlo a nyx.cz je ted dostupny pres HTTP/3 :)
    NYX
    NYX --- ---
    Zlepsil jsem kvalitu obrazku pokud je Nyx pri uploadu zmensuje. Rozdil [NAVARA @ nyx :: pripominky uzivatelu] vs [NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    NYX
    NYX --- ---
    Vyhodil jsem pomocnou knihovnu pro zadavani data a casu (treba u anket, udalosti atd...) a nechal tam standardni datetime-local pole, ktere by podle https://caniuse.com/?search=datetime-local jiz melo mit snad dostatecnou podporu.

    Kdyby s tim byl nejaky problem, dejte vedet.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak jeden hodně velký rest :)

    Je možné odpovídat na konkrétní zprávy v poště. Je to jako druhá položka v menu na ikonce (přece jenom v poště to dává smysl jen sporadicky). Ještě přemýšlím nad zobrazením, jestli takhle odkazem s datem a časem nebo vložit náhled zprávy přímo k odpovědi apod. Tak to možná v tomhle stavu není finální.

    Jde to použít jen na zprávách napsaných od 24.1.2023...teprve v té době jsem začal evidovat provazbu mezi zprávami u odesílatele a adresáta (tj. i ta odpověď u každého z nich odkazuje na jeho kopii zprávy). A samozřejmě se může stát, že adresát to u sebe již smazal. Pak holt nezjistí na co ta odpověď je.

    Ale jsou situace, kdy mi tahle funkce docela dost chyběla, tak tady je.
    NYX
    NYX --- ---
    A ted jsem pro zmenu prekopal do preactu kus kodu co se stara o vyskakovaci notifikace vpravo dole (palce, odpovedi, veci jako "loading…" pokud server na odpoved potrebuje vetsi nez male mnozstvi casu, info pri uploadu souboru atd.). Tak pripadne podezrele chovani hlasit. Idealne by se to melo chovat zcela identicky jako predtim, jen ten kod je ted hezci. Diky
    NYX
    NYX --- ---
    Presel jsem z Flow na Typescript, tak mozna bude chvili neco blbnout. Vetsinu chyb mi to loguje automaticky pokud nastanou, ale pokud to behem zitrka neopravim, tak asi radeji hlaste :) Diky
    NYX
    NYX --- ---
    K tem twitterovym nahledum jsem udelal zobrazeni pripadneho retweetu/odpovedi atd...

    Viz treba:
    https://twitter.com/matthew_d_green/status/1598009181952675840
    NYX
    NYX --- ---
    https://twitter.com/Nyx_cz/status/1579896110831009793?s=20
    NYX
    NYX --- ---
    V návaznosti na anketu [NYX @ nyx :: ankety]

    Kalendář je podle všeho hotov. Můžete se ozývat ID SILECIA do pošty

    NYX
    NYX --- ---
    Doléčuji rýmičku, venku je hnusně, tak jsem si hrál a zprovoznil platbu prémiovky bitcoinem. A hezky napřímo, bez prostředníka. Já se něco nového naučil a těm asi třem lidem co chtějí platit bitcoinama to snad udělá radost :)

    NYX
    NYX --- ---
    Upgradoval jsem framework nad kterým je Nyx postavený a změny na podvozku byly poměrně rozsáhlé (doteď Nyx běžel na verzi z prosince 2020), tak kdybyste pozorovali nějaké nové chyby, hlaste prosím. V ideálním případě by se vše mělo chovat jako předtím. Díky
    NYX
    NYX --- ---
    Do ofiko iOS appky uz chodi notifikace vcetne textu prispevku, tj. stejne jako to ted chodi do Fyxu - viz screenshot v [KOC256 @ Nyx pro iOS]
    NYX
    NYX --- ---
    Zalohy jsem doplnil i do posty.
    NYX
    NYX --- ---
    V diskuzich by mela byt zase moznost ulozit prispevky do souboru. Formatovani je zatim nastrelene extremne jednoduse...pokud se nekomu chce to zkraslit, iniciativu vitam...veskere css je uvnitr toho souboru, takze staci upravit a poslat mi k zapracovani :)
    NYX
    NYX --- ---
    Některé WebP soubory byly po zmenšení černobílé - to by mělo být teď snad opraveno.
    NYX
    NYX --- ---
    Při zakládání událost je tam nově rovnou checkbox pro soukromou událost. Šlo to teď naklikat i ručně, ale takhle je to jednodušší a nepošle se upozornění do [nyx :: nove udalosti]
    NYX
    NYX --- ---
    Zas jedna dodelavka ze stareho Nyxu. Pokud se nekdo zaregistruje pres vasi pozvanku, muzete mu doporucit nejake diskuze ze svych sledovanych. Pokud jde o privaty a mate moznost tam pridelovat pristup, rovnou ho dostane.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak jedna z hromádky "tohle nefungovalo?!?". V tržišti jde filtrovat inzeráty podle uživatele. Odkaz je v inzerátu pod ikonkou nebo jde prostě přes @username v hledání. Ještě pak asi dodělám možnost si takové hledání uložit s upozorňováním.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam