• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    MERAK: zahlavi pod oknem pro psani zpravu kdysi bylo a kdyz se to menilo, taky to lidem prislo byt nelogicke :)
    MERAK: ikonky lezou ven na vic mistech, treba ty popup okna, dole ta chatova lista apod. nechci to tam hnacat az ke krajum za kazdou cenu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MERAK: v FF to mám taky
    MERAK
    MERAK --- ---
    jeste mi prijde divny presah ikony zakladatele klubu mimo ramec ... celej nyx je rovnanej do tabulek/boxu a najednou presah .. vypada spis jako chyba .. nebo je to jen bug v chromu?
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Diky aspon za neco:o)
    ZCR
    ZCR --- ---
    NYX: aha, tak ten mám úplně stejný jako text tlačítek -
    MERAK
    MERAK --- ---
    radit header pod okno zpravy se mi zda nelogicky/neprehledny ... ale chapu to tak ze slo nejspis o to aby pole pro psani prispevku bylo porad na stejnym miste i v pripade uzsich monitoru a nelitalo z prava dolu tak jak je to ted se zahlavim

    nicmene logicky by mi prislo nasledujici...
    nazev klubu
    header/info o klubu
    pole pro psani zpravy
    a nasleduji samotny prispevky


    co se mista tyce .. setrit vertikalne? pro me naprosta zbytecnost .. usetri se jednoho pohybu koleckem na mysi na ukor prehlednosti .. navic resit vertikalni prostor v diskuznim foru kde stejne scrollujes tak jako tak kvuli prispevkum v diskuzi? ...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: na dark skinu to vypadá normálně dobře ;)
    NYX
    NYX --- ---
    ZCR: ten zastupny text co tam visi dokud tam nekliknes nebo nezacnes neco psat...

    ZCR
    ZCR --- ---
    NYX: ehm, když já nevím, co je to placeholder, ale barvu to má všechno tak nějak stejnou
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Nemáš tam nějakou možnost vrátit to záhlaví se vstupním formulářem do původního stavu? Pro mě je to děsný :( Máme třeba v našem soukromém auditku na nástěnce ve sloupcích určité informace a teď je to totálně k ničemu nečitelný :( Někde třeba vnořený v nastaní - nastavení toho záhlaví s vstupním formulářem? Bohužel za mě palec dolu. Ale je to jen můj názor a zároveň i zvyk na něco co už bylo zaběhnutý.
    NYX
    NYX --- ---
    JANDOS: no predpokladam ze skin udela jeden clovek a poskytne ostatnim. jestli si pak zaskrtnou neco v nastaveni nebo napisou adresu do policka mi prijde byt v podstate nastejno.
    NYX
    NYX --- ---
    a nahravam to centrovani. pro plnou sirku to bude ve stredu, pro tu polovicni se to roztahne pres celou tu pulku.
    NYX
    NYX --- ---
    ZCR: placeholder ma jinou barvu, ne? ale klidne udelam jedno nebo druhe jine, navrhy?
    ZCR
    ZCR --- ---
    ZCR: jo né, už to vidím... uf... nemuselo by teda vyhledávací pole naprosto věrně simulovat tlačítko! - stejná barva, podbarví se při přejetí myší!
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    NYX: Promin, ale to jako ze kdo chce aby bylo v zahlavi v zahlavi si ma udelat custom skin ? Ne ze bych to nezvladl, ale neni to tak trochu divne ?
    ZCR
    ZCR --- ---
    LUDO: aha, lupy jsem si nevšiml, hledal jsem nápis :-) ale žádné hledací pole vedle lupy nemám
    LUDO
    LUDO --- ---
    ZCR: vlavo dole pod input fieldom, je tam pole pre vyhladavanie a lupa
    NYX
    NYX --- ---
    opraveno:
    http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1498
    http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1496
    http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1498
    http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1499

    ZELGARIS: tahle zmena na celou sirku by mela byt trivialni custom skinem (@import stavajiciho skinu + dva radky), na to nema smysl delat prepinani
    ZCR
    ZCR --- ---
    hlásím, že jsem právě nenašel tlačítko 'hledat'
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Ale tak jo, budme konstruktivni
    Pokud chci teda videt header na celou sirku stranky, tak musim zmensit sirku viewportu pod 1400px - to je feature nebo bug? Je/bude mozno toho docilit i pri vetsi sirce (zapnout nekde v menu)?

    Kazdopadne, opravdu ses nepozastavil nad tim, ze header by prece jen mel byt nahore, tedy jeste nad oknem se zadavanim textu, kdyz je to teda ten header?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam