• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MERAK
    MERAK --- ---
    MERAK:
    i kdyz ono jde o to s jakym navstevnikem primarne pocitame .. novej navstevnik uprednosti nejdriv info o klubu az pak psani .. opakujici se navstevnik asi spis tak jak je to ted nove .. rovnou psat zpravu a zahlavi je vedlejsi to uz videl xkrat .. a vzhledem k tomu ze opakujicich se navstevniku bude vic nez nove prichozij je to vlastne logicke .. no dobre :)
    MERAK
    MERAK --- ---
    NYX:
    dik za reakci .. precijen k tomu mam jeste neco...

    ad zahlavi .. to chapu .. v takovym pripade hraje roli sila zvyku .. kdyz sem se zminoval o logice premyslel sem nasledovne .. ze logika spociva v tom aby veci meli jasnou a praktickou posloupnost/navaznost .. prijdu do klubu .. prectu si jeho nazev .. pak me zajima informace o klubu a jdu na psani zpravy coz souvysi primo s prispevkama v diskuzi

    to jak je to ted nove je ze prijdu do klubu .. prectu si nazev .. zacnu psat zpravu a az potom si ctu o cem klub vlastne je .. v tom nevidim logiku zadnou

    bavim se ted pochopitelne o verzi pro uzsi monitory .. i kdyz ono to samy vlastne plati i pro sirsi verzi .. kdyz beru v potaz ze lidi v evrope se orientujou "zleva - doprava"

    dalsi vec je kdyz zahlavi obsahuje vic informaci pod oknem pro psani zprav ti vznikne "nehezkej" prazdnej prostor :D .. okno pro psani zprav .. dira .. prispevky .. kdyby se to dalo aspon sbalit nazpet

    ad presah ikony .. u chatovaci listy me to prijde opodstatneny .. jde o rychly popup nastroje .. nadstavbu
    coz se o ikone v zahlavi klubu rict neda to je soucast vnitrniho designu

    premyslim nahlas ,)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    NYX: Filtrování v diskuzi funguje, ale když se chci posunout na další stránku s aktivním filtrem, už to nejde - filtr zmizí.
    NYX
    NYX --- ---
    MATHES: reloadni skin, pripadne nastav systemovy
    MATHES
    MATHES --- ---
    zobrazuje se mi cely zahlavi s tim, ze do jeho spodni pulky zasahujou prispevky, takze veskery ankety/obrazky/linky v zahlavi jsou schovany pod prispevkama :(
    NYX
    NYX --- ---
    MERAK: zahlavi pod oknem pro psani zpravu kdysi bylo a kdyz se to menilo, taky to lidem prislo byt nelogicke :)
    MERAK: ikonky lezou ven na vic mistech, treba ty popup okna, dole ta chatova lista apod. nechci to tam hnacat az ke krajum za kazdou cenu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MERAK: v FF to mám taky
    MERAK
    MERAK --- ---
    jeste mi prijde divny presah ikony zakladatele klubu mimo ramec ... celej nyx je rovnanej do tabulek/boxu a najednou presah .. vypada spis jako chyba .. nebo je to jen bug v chromu?
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Diky aspon za neco:o)
    ZCR
    ZCR --- ---
    NYX: aha, tak ten mám úplně stejný jako text tlačítek -
    MERAK
    MERAK --- ---
    radit header pod okno zpravy se mi zda nelogicky/neprehledny ... ale chapu to tak ze slo nejspis o to aby pole pro psani prispevku bylo porad na stejnym miste i v pripade uzsich monitoru a nelitalo z prava dolu tak jak je to ted se zahlavim

    nicmene logicky by mi prislo nasledujici...
    nazev klubu
    header/info o klubu
    pole pro psani zpravy
    a nasleduji samotny prispevky


    co se mista tyce .. setrit vertikalne? pro me naprosta zbytecnost .. usetri se jednoho pohybu koleckem na mysi na ukor prehlednosti .. navic resit vertikalni prostor v diskuznim foru kde stejne scrollujes tak jako tak kvuli prispevkum v diskuzi? ...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: na dark skinu to vypadá normálně dobře ;)
    NYX
    NYX --- ---
    ZCR: ten zastupny text co tam visi dokud tam nekliknes nebo nezacnes neco psat...

    ZCR
    ZCR --- ---
    NYX: ehm, když já nevím, co je to placeholder, ale barvu to má všechno tak nějak stejnou
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Nemáš tam nějakou možnost vrátit to záhlaví se vstupním formulářem do původního stavu? Pro mě je to děsný :( Máme třeba v našem soukromém auditku na nástěnce ve sloupcích určité informace a teď je to totálně k ničemu nečitelný :( Někde třeba vnořený v nastaní - nastavení toho záhlaví s vstupním formulářem? Bohužel za mě palec dolu. Ale je to jen můj názor a zároveň i zvyk na něco co už bylo zaběhnutý.
    NYX
    NYX --- ---
    JANDOS: no predpokladam ze skin udela jeden clovek a poskytne ostatnim. jestli si pak zaskrtnou neco v nastaveni nebo napisou adresu do policka mi prijde byt v podstate nastejno.
    NYX
    NYX --- ---
    a nahravam to centrovani. pro plnou sirku to bude ve stredu, pro tu polovicni se to roztahne pres celou tu pulku.
    NYX
    NYX --- ---
    ZCR: placeholder ma jinou barvu, ne? ale klidne udelam jedno nebo druhe jine, navrhy?
    ZCR
    ZCR --- ---
    ZCR: jo né, už to vidím... uf... nemuselo by teda vyhledávací pole naprosto věrně simulovat tlačítko! - stejná barva, podbarví se při přejetí myší!
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    NYX: Promin, ale to jako ze kdo chce aby bylo v zahlavi v zahlavi si ma udelat custom skin ? Ne ze bych to nezvladl, ale neni to tak trochu divne ?
    ZCR
    ZCR --- ---
    LUDO: aha, lupy jsem si nevšiml, hledal jsem nápis :-) ale žádné hledací pole vedle lupy nemám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam