• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADMIX: Prý bude nový a lepší (psal to tu někde NYX, tak dvě stránky zpátky(?)); no a dočasně nebude žádný.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Proc vlastne zmizel filtr podle hodnoceni prispevku? Nebyl idealni, ale furt lepsi nez kdyz ted neni zadnej. Kurva to jsou zmeny ... uz jsem to tu psal, to neni zadna beta.nyx.cz ? Klidne ji budu pouzivat jako testovaci kralik, tyhle "neni cesta zpet" zmeny jsou otravny.
    LALINA
    LALINA --- ---
    NYX: v jaké historii? mám filtrovat něco v tomhle klubu nebo...?
    To doufám, že bude, protože tohle je strašlivej úúúúlet...8-O
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHEILA_B: je to hnusný a má to ručičky, očička, obrázečky, to bych blil.
    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: ano, zalistuj v historii a dozvis se proc a jestli se s tim taky neco bude delat :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    já nechci zelenýýýýýýýýýýýý

    V tom zeleným se mi ed ukazuje psací okno NAD záhlavím a záhlaví se schováv, i když jsem v nastavení dala "ukázat celé"...
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    NYX: beru to tak že zelená je dobrá na oči ;))
    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: tak pockej, nez autor skinu zapracuje posledni zmeny a mezitim pouzij nejaky systemovy skin.
    SHEILA_B: zeleny retro hnus vznikl iirc pozdeji nez tenhle sedivy ;-)
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    LALINA: v tomhle skinu jsem to měla taky a všichni kdo ho mají, musela jsem přejít na zelený retro hnus :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    prosím, co s tím? FF mám aktuální, dělá mi to jak na kompu doma, tak v práci....zkoušela jsem i standart skin a dělá to pořád...
    když je post delší, zasouvá se pod jiný a nepřečtu ho...
    Pod těmi obrázky v záhlaví je ještě celkem obsažnej pruh odkazů a ten jenom tu a tam prosvítá pod jednotlivejma proužkama postů...

    NYX
    NYX --- ---
    PHOBOS99: no ten sedivy jsem kdysi udelal ja (pokud je to ten, co myslim), ale casem jsem prestal stihat udrzovat vsechny skiny nejak aktualni, tak jsem zrusil vsechny krome tech dvou...tenhle nekdo udrzoval sam na jine adrese a to te mozna zmatlo.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    NYX: promiň! já totiž žiju v přesvědčení, že mám systémový skin... což nemám :)
    NYX
    NYX --- ---
    PHOBOS99: tak pockej, nez autor skinu zapracuje posledni zmeny a mezitim pouzij nejaky systemovy skin.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    tak ale v Chrome uplne napicu, box vedle zahlavi je uplne nejhorsi varianta ever:(
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: resize:none tam musi pridavat ten autoresizovaci plugin za chodu, primo v kodu stranky to nemam. predpokladam, ze bez toho by se to nejak bilo, pripadne by ti to pri prvni prilezitosti zas prebilo to tvoje manualni resiznuti.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: k tomu resizovani...

    "resize: none;" je zlo. Bylo by fajn, kdyby mi zbyla moznost zmenit si velikost te textarea manualne a to pokud mozno vsemi smery. Vim, ze se vertikalne natahuje automaticky podle textu, ale tohle me z nejakeho iracionalniho duvodu irituje. V horizontalnim smeru je potreba alespon moznost to pole zuzit. V rozliseni 2560x1600 ma ten input asi 1250px, coz je skoro moc i na cteni, natoz do toho neco psat.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    VECTOR: ty bys nevedel jak prohodit zahlavi, aby bylo zase nad vkladacim boxem? viz NYX:
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Jinak muj upravenej dark skin uz reflektuje nove zmeny, zahlavi uz neni po strane, pokud to nekoho vytaci .)
    http://vector.profitux.cz/nyx/dark.mini
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JACOB: Takhle aspoň je feedback od mnohem víc uživatelů, o testování nemluvě :D
    JACOB
    JACOB --- ---
    PISKVOR: treba mit devel verzi ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam