• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: co to nejdrive hodit na http://beta.nyx.cz ?

    NYX: ne ;)
    NYX
    NYX --- ---
    jinak to filtrovani podle palcu mam pripravene, v klubu o skinech je seznam zmen a nejak zitra to nahodim. upravil jsem tu stupnici, tak je tam ted 2,5,15,50,100, at to zatim lip pokryje ty extremni kluby.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: idealni :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: no to je workaround pouzivany ted - vyfiltruju text a pomoci javascriptu zaskrtnu...
    javascript:%20(function%20(){for%20(i=0;i<document.topic.length;i++)%20{%20if%20(document.topic[i].name%20==%20'item_id[]')%20{%20if%20(document.topic[i].checked%20==%20true%20)%20document.topic[i].checked%20=%20false;%20else%20document.topic[i].checked%20=%20true%20;}}})()
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: no tak to nepujde, leda bych to cele obesel tim, ze by vyber "zobrazene" jen zaskrtal vsechny checkboxy :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: ale ja chci mazat vyhledane texty (napr. pri promazavani trollu), ne tvoj ugly hack ;)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: jak to muze trvat, kdyz po vyfiltrovani textu ani neni mozne zvolit "zobrazene" v tom selectu :) aspon ja to tam teda nemam :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: afaik posledni co jsi psal mne, byl ten post dole - jestli jsi dosel k pricine, to uz nevim... kazdopadne to trva :)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: pcokat, tak ted jsem se na to chtel podivat a jsem hodne zmateny...mam pocit, ze vysledek byl, ze to nijak snadno opravit nejde a proto tam ta nabidka pro "zobrazene" vubec neni (kdyz filtrujes text) - unika mi neco? :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NYXI, prosím tě, mohl bys přehodit editovací sekci POD záhlaví? Aby "pracovní" část - tedy psaní a čtení příspěvků- byla jaksi vedle sebe a netrčelo mezi nimi záhlaví ? Nemá to žádnej smysla jenom to vadí při práci. Dík.
    NYX
    NYX --- ---
    jinak premyslim nad tim filtrem podle hodnoceni a predelani bude na dyl, tak tam jeste docasne hodim tu stavajici verzi s pevnou stupnici.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: uz jsem ti to reportoval pred rokem ;)

    (posta) OD: NYX --- --- 22:10:16 15.12.2011
    pravdepodobne to ignoruje filtr...budu muset nejak osetrit. vim, ze to driv fungovalo spravne...
    JACOB
    JACOB --- ---
    NYX: Pritelkyne to taktez casto pouziva. Treba v GIFech, aby si vyfiltrovala prispevky po 10ti a nemusela otvirat stranku s 90ti gifama najednou.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    NYX: Docela to používám, tak jednou, dvakrát týdně. Hlavně když se potřebuju z nových příspěvků prokliknout na nějakou reply, co není na aktuální stránce (a je v ní třeba obrázek, místo kterého se mi ukáže v náhledu reply jen ikona). Browserové tlačítko "zpět" mne pak vrátí na prvních deset (default?) příspěvků a já jsem ztracenej a musím zase mrsknout těch třeba 50 co bylo někde novejch.

    Mít tam od prvního kliknutí hned sto je mazec třeba v obrázkovejch galeriích, nebo v gifech.
    JACOB
    JACOB --- ---
    Asi drobna chyba - v nyxu v anglictine je varovani pri chybejicim odkazu v cestine ("odkazovany prispevek jiz neni v dabatazi"). Myslim ale, ze do nedavna to bylo v anglictine..?
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: do kudlanky, otestuju. a zacalo to po prekopani zahlavi nebo se to delo uz predtim?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: kdyz vyhledam treba "@nyx nefunguje", zobrazi mi to 38 prispevku, vyberu "zobrazene smazat", tak to ma obcas tendenci wipnout poslednich parset prispevku, bez ohledu na predchozi vyhledavani
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: trochu vic vysvetlit prosim, co nefunguje?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: no jestli opravis mazaci filtr podle zobrazenych postu, coby vysledku vyhledavani dle textu...
    NYX
    NYX --- ---
    pripadne to dat pryc uplne a od prvniho posunu uz listovat rovnou po 100
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam