• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: kdyz vyhledam treba "@nyx nefunguje", zobrazi mi to 38 prispevku, vyberu "zobrazene smazat", tak to ma obcas tendenci wipnout poslednich parset prispevku, bez ohledu na predchozi vyhledavani
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: trochu vic vysvetlit prosim, co nefunguje?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: no jestli opravis mazaci filtr podle zobrazenych postu, coby vysledku vyhledavani dle textu...
    NYX
    NYX --- ---
    pripadne to dat pryc uplne a od prvniho posunu uz listovat rovnou po 100
    NYX
    NYX --- ---
    btw: mel by nekdo velky problem s tim, kdyz bych to policko na pocet prispevku nahradil jen prepinacem [default | 100]? nebo tam nekdo rucne zadava jeste nejaka jina cisla? :)
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: k cemu by jim byly dobre, kdyz tam nemohou psat (uroven) ani je nezajima, kdy se klub promazne (pocet)
    VANEK: nechapu o cem ted mluvis, jedina "bonzovaci" funkce byla doted afaik v trzisti, byt to k prispevkum asi pridam (na misto, kde maji spravci tu rychlobanovaci funkci).
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    Je nejaky dovod preco sa detaily klubu nezobrazuju neprihlasenym uzivatelom?

    Mam na mysli typ klubu a pocet prispevkov
    VANEK
    VANEK --- ---
    Bonzování spammerů jako http://www.nyx.cz/index.php?l=topics;l2=3;section=writeups;wu_author=JISMAEL;imgsec=99e zmizelo taky v tomhle kole, nebo už dřív? (A proč je sakra imgsec povinný parametr?)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: například v [ weird // strange // bizarre // wtf // psycho ] záhlaví není a mám vycentrováno, takže to funguje ;)
    NYX
    NYX --- ---
    COLBEN: ne, takhle to nema vypadat, asi jeste nejaka starsi verze skinu. v klubech bez zahlavi by se to ted melo centrovat.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ahoj, uz se to na mensim zobrazeni trosku zlepsilo, ale na full hd je to peklo, doufam, ze to takhle nezustne, je to totalni mrdka, na ktery se neda najit nic dobryho http://snag.gy/Aaa3M.jpg
    VACA
    VACA --- ---
    asi o tom víš, ale je to teď nějaký rozbouraný i v tý poště, ikona adresáta je napláclá přez seznam posledních dopisujících... (sem teď na malym)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ZAREK: jop
    VACA
    VACA --- ---
    AETHER: já používám klasický forest, mám ho už tak nějak rád :) Kouknu do klubu skinů, díky za tip.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    CLAVEN: máš ten opravenej orange hej?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ADMIX: ako vždy ASAP, ako v tom vtipe o chybovej rade Pentií... "nevadí, že je to napiču, hlavne že je to rýchlo"
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ZAREK: tak ja nie...
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    CLAVEN: nevim jak v tvojem skinu, ale já mám pod oknem kam se píše text příspěvku ikonku lupy
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    CLAVEN: si to tu vyfiltruj ne? :))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    product tested on users, no cats or other animals were hurted during testing... :o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam