• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    PEETIK: no musis popsat trochu konkretneji, co tam presne vidis, protoze pred par minutama jsem tam dal jinou verzi, tak dost mozna vidis neco uplne rozbiteho.
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Omlouvám se, ale to záhlaví je fakt peklo :-(
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz by to melo byt prehozene, kdyby neco blblo, dejte vedet
    VACA
    VACA --- ---
    NYX: Tohle bylo na firefoxu pro win7. Teď nevím z hlavy rozlišení, ale chovalo se to divně i tím že se to nepřizpůsobilo ve fullscreen pro celou šíři.
    Ale když jsem měl okno zmenšený a manuálně ho roztahoval, tak se to přizpůsobovalo do větší šíře než při tom full., pak to dosáhlo nějakýho bodu (cca5/6), kterej když jsem překročil, tak se to zase "smrsklo"..
    snad se mi to podařilo srozumitelně popsat..
    Musim ale dodat že tohle mi to dělalo furt, nejen v teh testovacích odkazech. Zkoušel jsem vymazat mezipaměti, nic.. (o den dřív bylo konkrétně tohle myslím v pohodě)

    Jinak teď jsem na win XP a nějakym staršim firefoxu, tady mám teda "úzkej" monitor, ale všechno funguje dobře (i ty ikonky v testu), a např ten ústav kde je textbox dole pohromadě, LUXUS!!
    NYX
    NYX --- ---
    VACA: jaky prohlizec je tohle?
    VACA
    VACA --- ---
    NYX: na malym monytoru je to super ale na velkym mi to nějak haluzí:




    dole jsou nějak sesypaný ty ikonky +se to necentruje...



    ...+celkově se mi nyx neroztáhne přez celkou šíři okna i mimo ty odkazy
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Takovy divny chovani obrazku se mi deje. Kdyz nacitam [ DIM_ @ obrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF) ] tak nejdriv se do toho prispevku nacita resizovany, ale kdyz je nacteny tak je tam jakoby fullres... dela to este nekomu ? FF aurora
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    kdyz uz jsme v tech revolucnich zmenach, slo by nejak realizovat, jak dat lidem hromadne RO? v tom menu na rohu selected -> delete, tak aby v roletce bylo i RO 7, RO15, RO30. prosim prosim .)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    No uz jen detail, nenacitaji se mi odpovedi v "rychle konverzaci" tzn v okne posty, musim refreshovat. ale to bude tim IE, na chromu jede v pohode
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    KOC256: delam na to ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JVMLOK:
    portable? :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: :) protoze sedi jako ja na firemnim standardu a nemaji na vyber :P
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: na nyxu 10% lidi
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: IE stejne nikdo nepouziva :)
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: divne, v pripominkach to mozna nejak divne. testnul jsem to jinde v IE8 a 9 a vypada to ok, jen v IE9 nefunguje orez zahlavi.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: OK. Zmenil jsem si v nastaveni Zobrazeni Zahlavi ktere uz jsem videl na: Zobrazit cele.
    Klikl jsem na testovaci odkaz.
    Zadne zahlavi tady neni.

    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: vede sice sem, ale je tam parametr navic, ktery teprve zobrazi to, co je treba otestovat.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: no dyk jasne, ten odkaz v tom prispevku vede semhle prece...
    neber to jako ryti, snazim se pomoct. Takhle pri pondelku radsi to, nez vytvaret pridanou hodnotu v praci, ze...
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: no zkratka se ptam, jestlis pouzil skutecne ty odkazy, co jsem dal do prispevku.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: ???
    Nyx: Pripominky uzivatelu... JVMLOK:
    Tohle: JVMLOK: jenom ze to neni jediny misto...bavime se o zahlavi mezi oknem a diskuzi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam