• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VACA
    VACA --- ---
    tak jo, reportuju aktuální situaci:




    ikony sesypaný, (pro mě ve všech diskuzích), zábočí přetejká mimo, stránka mi nevyplní fullscreen.

    širokej monitor, firefox, win7. (na úzkym monitoru, firefox, winXP všechno jak má bejt)
    JACOB
    JACOB --- ---
    Logicke to je, pokud je dlouhodoby cil eliminovat moznost hledani pres pole pro psani zpravy a ponechat jenom ty dve malicka hledaci okna :) Pak to pripravuje uzivatele na to, aby pracovali spise s tema malyma oknama
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ZELGARIS: Jo, na to jsem si taky stezoval. Pripada mi to nelogicky.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Ad vyhledavani, snad uz neopakuju neco, co tady padlo (kdyztak me smazte))

    Je sice fajn (srsly), ze lze stale pouzivat pole pro psani zpravy na vyhledavani textu i prizpevku podle ID, ale jen a pouze poprve po navsteve klubu.
    Pokud chci hledat znovu, uz nemuzu pouzit pole pro psani zpravy, protoze posledni hledany vyraz (at uz ID nebo text) se objevi v baru vedle search buttonu a je prioritni, at uz do pole pro zpravu napisu cokoliv.
    Je to umyslne? Pokud ano, je nesmyslne, ze pole pro psani zpravy nema prioritu.

    Nebylo by mozno prioritu zmenit? Aby se pri kliknuti na search button vzdy vyhodnocovalo pole pro psani zpravy (pokud obsahuje nejaky text), ale v pripade, ze je prazdne, pote by se teprve vyhodnotila pole v baru vedle search buttonu.
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    NYX: normální dark skin
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    PEETIK: Už se mi to refreshlo a dostalo do tvé podoby... ale stejnak musím říct že je to děs :( My si takhle do nástěnky vypisujeme určité události a kdo co... a jak je to takhle rozdělený do dvou sloupců, tak je to sjetnak napykatel :((
    NYX
    NYX --- ---
    PEETIK: to je normalni dark nebo nejaky jiny skin?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: predpokladam ze to zahlavi vidis jen ty, v tomhle klubu mam zahlavi prazdne..
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    NYX: Ok, refresnu, vymazu a zkusím znova, třeba sem se trefil ve špatnou dobu.
    NYX
    NYX --- ---
    PEETIK: no musis popsat trochu konkretneji, co tam presne vidis, protoze pred par minutama jsem tam dal jinou verzi, tak dost mozna vidis neco uplne rozbiteho.
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Omlouvám se, ale to záhlaví je fakt peklo :-(
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz by to melo byt prehozene, kdyby neco blblo, dejte vedet
    VACA
    VACA --- ---
    NYX: Tohle bylo na firefoxu pro win7. Teď nevím z hlavy rozlišení, ale chovalo se to divně i tím že se to nepřizpůsobilo ve fullscreen pro celou šíři.
    Ale když jsem měl okno zmenšený a manuálně ho roztahoval, tak se to přizpůsobovalo do větší šíře než při tom full., pak to dosáhlo nějakýho bodu (cca5/6), kterej když jsem překročil, tak se to zase "smrsklo"..
    snad se mi to podařilo srozumitelně popsat..
    Musim ale dodat že tohle mi to dělalo furt, nejen v teh testovacích odkazech. Zkoušel jsem vymazat mezipaměti, nic.. (o den dřív bylo konkrétně tohle myslím v pohodě)

    Jinak teď jsem na win XP a nějakym staršim firefoxu, tady mám teda "úzkej" monitor, ale všechno funguje dobře (i ty ikonky v testu), a např ten ústav kde je textbox dole pohromadě, LUXUS!!
    NYX
    NYX --- ---
    VACA: jaky prohlizec je tohle?
    VACA
    VACA --- ---
    NYX: na malym monytoru je to super ale na velkym mi to nějak haluzí:




    dole jsou nějak sesypaný ty ikonky +se to necentruje...



    ...+celkově se mi nyx neroztáhne přez celkou šíři okna i mimo ty odkazy
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Takovy divny chovani obrazku se mi deje. Kdyz nacitam [ DIM_ @ obrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF) ] tak nejdriv se do toho prispevku nacita resizovany, ale kdyz je nacteny tak je tam jakoby fullres... dela to este nekomu ? FF aurora
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    kdyz uz jsme v tech revolucnich zmenach, slo by nejak realizovat, jak dat lidem hromadne RO? v tom menu na rohu selected -> delete, tak aby v roletce bylo i RO 7, RO15, RO30. prosim prosim .)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    No uz jen detail, nenacitaji se mi odpovedi v "rychle konverzaci" tzn v okne posty, musim refreshovat. ale to bude tim IE, na chromu jede v pohode
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam