• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    MICKK: ano, z meho pohledu je zadouci jak se to chova bez reklamy, ale tohle chovani se nepohodne s adsensem, proto se to s reklamou chova jinak.
    MICKK
    MICKK --- ---
    MICKK: ještě k tomu dotaz, když mám reklamu zapnutou vylezu do klubu a dám z5 tak se mi stránka se refreshne. Když mám reklamu vypnutou tak ne. To je schválně?
    NYX
    NYX --- ---
    KOBUK: no tak ji zkus smazat rucne poradne, nic lepsiho me ted nenapada :)
    4PTO: kliknuti na nulu by to melo zavrit
    4PTO
    4PTO --- ---
    a je chyba opět jen u mě, že když dám filtrovat "palečky", tak mi pak zůstane zobrazená a aniž bych se jí mohl zbavit, ta tabulka ( -100 -50 -15 atd.), překrývajíc mi vyhledávací tlačítko a jeho textové pole? i opera i chrome
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    NYX: Cache prohlížeče? Ten se mi maže automaticky při každém zavření...
    Ty pluska i minusy i případný text "x odpovědi" teď nejsou výškově vycentrované jako dřív, ale drží se spodního okraje tohot mavého proužku v jednotlivém příspěvku.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: tak Tools -> Clear Recent History -> Cache + Offline Website Data zda se pomohlo..
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    NYX: Normální IE9.
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    Ještě jedna věc - když jsem dřív myší najel na "Odpovědi" u konkrétního příspěvku, tak se mi zobrazovaly. Teď už ne.
    NYX
    NYX --- ---
    KOBUK: kazdopadne zkus smazat cache, jestli to treba nepomuze.
    NYX
    NYX --- ---
    KOBUK: jaky prohlizec? nejake chyby v JS konzoli?
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    Najednou nemůžu dávat pluska. A nezobrazují se mi ikonky těch, co už pluska dali...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    jo a musim rict ze je Chrome markantne rychlejsi pri prechazeni mezi jednotlivejma strankama nyxu..
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    a potvrzuju ze mi se me to v Chrome pta na to kam chci diskuzi zaradit.. zkusim odhalit kde muze byt problem..
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: nemas tam treba nastavenou nejakou divnou proxy nebo neco takoveho? fakt uz me nenapada, kde hledat jinak problem, ve ff jsem to zkousel a funguje mi to ok.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: hm Chrome mi to nedela ;/
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: a jinej prohlizec?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: hm tak jsem prepnul systemovej jazyk, disabloval uplne vsechny FF addony jako firebug, adblock, greasemonkey atp. a stejne mi to furt vyhazuje pri pokusu o hlasovani:
    Error: TypeError: $(...).closest is not a function
    Source File: http://www.nyx.cz/scripts/en-big.jgz?msl
    Line: 7146
    
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: zkus si prepnout jazyk na ten druhy, jestli se to vyresi. to by ti melo natahnout uplne jiny JS, tak bude snad jistota, ze je aktualni :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TARMAQ: a napr. davat palce se mi podari nekdy treba az na sedmy reload stranky ;]
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: jo menu mi funguje, nicmene mam porad pocit, jako bys mi bundloval nejakou orezanou verzi jquery, protoze mi to stale hlasi ze autoResize, closest a first nejsou funkce ;]
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: a ostatni JS ti v takove chvili funguje? treba menu na ikonkach apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam