• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: afaik 100 na obe strany bylo vzdy maximum.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    jen taková drobnost - dám si třeba tady [ obrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF) ] vyfiltrovat obrázky co mají 100+ palců, nahoře se mi do url dodělá positive=100. Dříve fungovalo, že když jsem změnil 100 na třeba 250, změnil se i ten filtr, teď to nefunguje a filtruje to pořád 100+ ;)
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    ne žeby, ale je to nepřehledný, centrální prvky nejsou uprostřed-zvlaste myslim tlacitko odeslat
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    TRISMEGISTOS: Zavisi to taky na rozliseni obrazovky, kdyz je vetsi nez 1360px, tak se to zobrazi nove, jinak klasicky.
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    NYX: aha, dík
    NYX
    NYX --- ---
    nejake skiny uz to maji vynucene po staru, takze kdyztak muzes zapatrat tam
    NYX
    NYX --- ---
    TRISMEGISTOS: ridi se to sirkou okna.
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    ahoj, asi se to tu už probíralo, ale je možné si změnit zobrazení z nového na původní? mám na mysli např. záhlaví, které původně bylo vertikální, nyní je horizontální a pod.

    zajímavé je, že při přihlášení z jiného počítače se mi nyx zobrazuje ve své staré dobré podobě.

    díky
    MICKK
    MICKK --- ---
    NYX: ok, dík za info
    NYX
    NYX --- ---
    MICKK: ano, z meho pohledu je zadouci jak se to chova bez reklamy, ale tohle chovani se nepohodne s adsensem, proto se to s reklamou chova jinak.
    MICKK
    MICKK --- ---
    MICKK: ještě k tomu dotaz, když mám reklamu zapnutou vylezu do klubu a dám z5 tak se mi stránka se refreshne. Když mám reklamu vypnutou tak ne. To je schválně?
    NYX
    NYX --- ---
    KOBUK: no tak ji zkus smazat rucne poradne, nic lepsiho me ted nenapada :)
    4PTO: kliknuti na nulu by to melo zavrit
    4PTO
    4PTO --- ---
    a je chyba opět jen u mě, že když dám filtrovat "palečky", tak mi pak zůstane zobrazená a aniž bych se jí mohl zbavit, ta tabulka ( -100 -50 -15 atd.), překrývajíc mi vyhledávací tlačítko a jeho textové pole? i opera i chrome
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    NYX: Cache prohlížeče? Ten se mi maže automaticky při každém zavření...
    Ty pluska i minusy i případný text "x odpovědi" teď nejsou výškově vycentrované jako dřív, ale drží se spodního okraje tohot mavého proužku v jednotlivém příspěvku.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: tak Tools -> Clear Recent History -> Cache + Offline Website Data zda se pomohlo..
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    NYX: Normální IE9.
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    Ještě jedna věc - když jsem dřív myší najel na "Odpovědi" u konkrétního příspěvku, tak se mi zobrazovaly. Teď už ne.
    NYX
    NYX --- ---
    KOBUK: kazdopadne zkus smazat cache, jestli to treba nepomuze.
    NYX
    NYX --- ---
    KOBUK: jaky prohlizec? nejake chyby v JS konzoli?
    KOBUK
    KOBUK --- ---
    Najednou nemůžu dávat pluska. A nezobrazují se mi ikonky těch, co už pluska dali...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam