• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ok, tak nasazena opravena verze. autorum jquery patri omluva, tohle byl skutecne muj stupidni bug :)

    a doporucuji smaznout cache, tohle je opet na miste, kde asi normalni reload stranky nepomuze (ani ten nuceny pres ctrl+f5)
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz jsem minimalne jednu chybu nasel, dam vedet az ji opravim.
    NOP
    NOP --- ---
    TARMAQ: Jak v práci, tak doma mi to vždycky šlapalo, Poslední dobou to skoro jede minimálně, spíš vůbec.
    NYX
    NYX --- ---
    NOP: taky mi to ted obcas blbne, nevim cim to je. jednu takovouhle chybu jsem nedavno nasel (zpusobovala nezavirani tech popup oken), ale nehazelo to zadnou chybu do konzole, nic, proste to jen najednou prestalo fungovat. vazne radost neco takoveho hledat :)

    nastalo to predpokladam pri upgradu jquery/jquery-ui, coz jsem musel udelat kvuli pouziti nejakych jinych veci, ale mezitim vysla dalsi verze, tak zkusim to, jestli to treba nepomuze...jinak holt zacnu hledat, kde by tak mohl byt problem :-/
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NOP: nejsi za nejakou proxy? Tohle mi taky nefunguje v praci, jelikoz to IMHO stejne jako chat jede skrz push metodu..
    NOP
    NOP --- ---
    Změnilo se nějak upozorňování na nové příspěvky v auditku, co je již otevřené? Dříve mi to hlásilo nové posty automaticky, teď musím refreshovat, abych zjistil, zda někdo něco nenapsal. Chrome, skin forest a prémiovka. Díky.
    NYX
    NYX --- ---
    TRISMEGISTOS: do privatu ma pristup kazdy, komu ho povolis - viz zalozku prava. posilani pozvanek do privatu je jen takova zkratka.
    KEJML
    KEJML --- ---
    TRISMEGISTOS: Také pokud bude někdo v klubu, bude ho mít jako aktuální lokaxi (pokud nema premiovku a zapnuté skrytí lokace, či pokud není rovnou v neviditelném stavu)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    TRISMEGISTOS: muzes ho videt ve sledovanych diskuzich daneho cloveka co to ma bookle tusim pokud to ma videt.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: tak nevim, asi záhada ;)
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: afaik jsem ted menil jen zobrazeni toho panelu, do samotneho filtrovani jsem nijak nezasahoval.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: divný, že mi to na starým vzhledu fungovalo. I ve svlečených slečnách z nyxu mi to dříve šlo přes stovku ;)
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: afaik 100 na obe strany bylo vzdy maximum.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    jen taková drobnost - dám si třeba tady [ obrazky, co mne rozstipou - CTI ZAHLAVI !!! (tzn. primárně formou či obsahem nadpruměrné, nikoli vtipné, morbidní a WTF) ] vyfiltrovat obrázky co mají 100+ palců, nahoře se mi do url dodělá positive=100. Dříve fungovalo, že když jsem změnil 100 na třeba 250, změnil se i ten filtr, teď to nefunguje a filtruje to pořád 100+ ;)
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    ne žeby, ale je to nepřehledný, centrální prvky nejsou uprostřed-zvlaste myslim tlacitko odeslat
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    TRISMEGISTOS: Zavisi to taky na rozliseni obrazovky, kdyz je vetsi nez 1360px, tak se to zobrazi nove, jinak klasicky.
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    NYX: aha, dík
    NYX
    NYX --- ---
    nejake skiny uz to maji vynucene po staru, takze kdyztak muzes zapatrat tam
    NYX
    NYX --- ---
    TRISMEGISTOS: ridi se to sirkou okna.
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    ahoj, asi se to tu už probíralo, ale je možné si změnit zobrazení z nového na původní? mám na mysli např. záhlaví, které původně bylo vertikální, nyní je horizontální a pod.

    zajímavé je, že při přihlášení z jiného počítače se mi nyx zobrazuje ve své staré dobré podobě.

    díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam