• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    IKA: a nemas zazoomovano? pak by bylo jasne, proc se to neposklada pod sebe...mysli si to, ze je jeste mista dost a neni duvod. a podle vzhledu tech tlacitek to vypada na vic nez 100%
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ahoj, možná už to tu někdo psal, ale ve filtru to není a procházet se mi to nechce, co se změnilo formulářové záhlaví v klubech, mi občas ve čtení překáží reklamní banner, který náhodně překrývá některý příspěvek. Až se mi to zas stane, udělám screenshot, ale zatím aspoň chci nareportovat...
    IKA
    IKA --- ---
    NYX: Mám pocit, že sa to pokazilo až dnes.
    NYX
    NYX --- ---
    IKA: to je hodne nizke rozliseni. tlacitka by se mela zmensit, dokonce si tu na to nekdo nedavno stezoval, ze se mu to deje, tak je zvlastni, ze u tebe se to nedeje.
    IKA
    IKA --- ---
    Niečo sa dnes menilo v hornej lište? Mám systémový skin a na malom monitore to vyzerá takto:
    (Horná lišta s menu mi prekrýva vyhľadávanie, a info o prihlásených a o mojom stave.)

    SPIRITMONGER
    SPIRITMONGER --- ---
    ALONSY: Stejnej problem. Zjistil sem ze to dela na zoomu 125%, na 110 a 150% ne, ale na 175% zase jo.
    GURBON
    GURBON --- ---
    Pred kliknutim do textovyho pole v poste vse v poradku
    po kliknuti takto

    pri psani takhle

    ty pismenka na tom tlacitku pribejvaj kdyz pisete
    NYX
    NYX --- ---
    to si vubec neumim predstavit jak to muze vypadat
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    GURBON: byl by k dispozici screen?
    GURBON
    GURBON --- ---
    Nevim jestli to tu uz nepadlo ale kdyz clovek pise v poste ( ne jako odpoved do chatu ale primo v poste) tak kdyz kliknu do textovyho pole zmizu z tlacitka napis Prochazet.... Ve chvili kdy text dopisete do urovne tohodle tlacitka postupne se pridavaji pismenka na tom tlacitku podle toho kde konci vas psany text. Posledni firefox, dark i normal skin.
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: no dobrá :) Myslela jsem tím, zda bude někdy možné nahrát obrázek k sobě do galerie jen vložením url :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: taky by me zajimalo jak to GENERIXX mysli ;]
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: to pak neni upload, ne? :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Mám dotaz, zda někdy bude možný upload obrázků přes url.
    NYX
    NYX --- ---
    ok, tak nasazena opravena verze. autorum jquery patri omluva, tohle byl skutecne muj stupidni bug :)

    a doporucuji smaznout cache, tohle je opet na miste, kde asi normalni reload stranky nepomuze (ani ten nuceny pres ctrl+f5)
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz jsem minimalne jednu chybu nasel, dam vedet az ji opravim.
    NOP
    NOP --- ---
    TARMAQ: Jak v práci, tak doma mi to vždycky šlapalo, Poslední dobou to skoro jede minimálně, spíš vůbec.
    NYX
    NYX --- ---
    NOP: taky mi to ted obcas blbne, nevim cim to je. jednu takovouhle chybu jsem nedavno nasel (zpusobovala nezavirani tech popup oken), ale nehazelo to zadnou chybu do konzole, nic, proste to jen najednou prestalo fungovat. vazne radost neco takoveho hledat :)

    nastalo to predpokladam pri upgradu jquery/jquery-ui, coz jsem musel udelat kvuli pouziti nejakych jinych veci, ale mezitim vysla dalsi verze, tak zkusim to, jestli to treba nepomuze...jinak holt zacnu hledat, kde by tak mohl byt problem :-/
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NOP: nejsi za nejakou proxy? Tohle mi taky nefunguje v praci, jelikoz to IMHO stejne jako chat jede skrz push metodu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam