• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: nj, nekdo by mel udelat skin s konfiguratorem, kam by si clovek naklikal co chce zmenit :)
    ale v posledni dobe je hromada "bugu" prave jen vysledek nejakeho nestandardniho nastaveni...nemam cas testovat vsechny mozne kombinace nastaveni. nejradeji bych i nejake existujici zase porusil, to vypinani ikonek (tech na tlacitkach, to druhe ma aspon nejaky smysl) napriklad.
    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: jo, to vypnout ikonky, nebo fixni menu taky a presto je na to zaskrtavatko v nastaveni.
    Slo mi prave o to, ze pak kvuli kazde takovehle drobnosti budou vznikat ruzne verze skinu...
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: vzdyt to jde zmenit ve skinu.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Jak jsou ted v CSS ty podminky pro ruzna rozliseni, jako napriklad
    @media screen and (min-width: 1360px)

    Neslo by tohle nejak zakomponovat do nastaveni, aby si uzivatel mohl zapnout / vypnout treba ten dvousloupcovy layout zahlavi pri vyssim rozliseni?
    Nekomu se to libi vycentrovane v jednom sloupci i pri sirokem rozliseni, nekomu zase ne a resit to jako dva odlisne skiny mi prijde trochu zbytecny.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    HAFI: tak jsem ted testoval IE8 na XP a focus je na poli jmeno.. nemas v levem dolnim rohu prohlizece vykricnik v zlutem trojuhelniku?
    NYX
    NYX --- ---
    HAFI: nejaky portable chrome/ff apod by neprosel?
    HAFI
    HAFI --- ---
    NYX: jak rikam, asi to bude chyba jen nasich stroju. Jedem na xpckach s ie8 a nemame tu flashplayer ani javu(tou to mozna bude). Vsechny stroje maji stejny system a dela to na vsech. Doma jsem ie v zivote nespustil, tak nevim zda by se to tak chovalo i tam
    NYX
    NYX --- ---
    HAFI: to by stale melo fungovat
    HAFI
    HAFI --- ---
    ahoj, mozna je to problem jen nasich pc v praci, jedou na IE8, ale kdyz zadam adresu nyx.cz, tak kurzor automaticky skocil do pole jmeno, ted uz se to nedeje. Jak je clovek naucenej, tak i to jedno kliknuti do policka je vcelku otravujici:-))
    NYX
    NYX --- ---
    IKA: a nemas zazoomovano? pak by bylo jasne, proc se to neposklada pod sebe...mysli si to, ze je jeste mista dost a neni duvod. a podle vzhledu tech tlacitek to vypada na vic nez 100%
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ahoj, možná už to tu někdo psal, ale ve filtru to není a procházet se mi to nechce, co se změnilo formulářové záhlaví v klubech, mi občas ve čtení překáží reklamní banner, který náhodně překrývá některý příspěvek. Až se mi to zas stane, udělám screenshot, ale zatím aspoň chci nareportovat...
    IKA
    IKA --- ---
    NYX: Mám pocit, že sa to pokazilo až dnes.
    NYX
    NYX --- ---
    IKA: to je hodne nizke rozliseni. tlacitka by se mela zmensit, dokonce si tu na to nekdo nedavno stezoval, ze se mu to deje, tak je zvlastni, ze u tebe se to nedeje.
    IKA
    IKA --- ---
    Niečo sa dnes menilo v hornej lište? Mám systémový skin a na malom monitore to vyzerá takto:
    (Horná lišta s menu mi prekrýva vyhľadávanie, a info o prihlásených a o mojom stave.)

    SPIRITMONGER
    SPIRITMONGER --- ---
    ALONSY: Stejnej problem. Zjistil sem ze to dela na zoomu 125%, na 110 a 150% ne, ale na 175% zase jo.
    GURBON
    GURBON --- ---
    Pred kliknutim do textovyho pole v poste vse v poradku
    po kliknuti takto

    pri psani takhle

    ty pismenka na tom tlacitku pribejvaj kdyz pisete
    NYX
    NYX --- ---
    to si vubec neumim predstavit jak to muze vypadat
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    GURBON: byl by k dispozici screen?
    GURBON
    GURBON --- ---
    Nevim jestli to tu uz nepadlo ale kdyz clovek pise v poste ( ne jako odpoved do chatu ale primo v poste) tak kdyz kliknu do textovyho pole zmizu z tlacitka napis Prochazet.... Ve chvili kdy text dopisete do urovne tohodle tlacitka postupne se pridavaji pismenka na tom tlacitku podle toho kde konci vas psany text. Posledni firefox, dark i normal skin.
    NYX
    NYX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam