• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    PETRPEDROS: zkus vymazat cache (melo by stacit CTRL + F5), pokud to nepomuze, obrat se na tvurce skinu..
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ale musim pochvalit opravenou postu s mensi ikonkou a taky zmizely ty rezidua forestu v zahlavi diskuzi v dark skinu.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jeste vec k zahlavi, na pomalejsim netu (v praci pres proxy napr.) se nejdriv nacte cele zahlavi roztazene a az pak se stahne, takze to skace.

    opravdu mi prijde, ze nechat cele zahlavi tak jak bylo par mesicu zpatky, neukazovat kus zahlavni diskuze a pod. by bylo vazne nejlepsi...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: Ok, prozkoumam v cem je problem a budu reportovat ;)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: oX.nyx.cz jsou ty realtime funkce a tam je tohle normalni, mazani jde na www.nyx.cz
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: Mne se to deje uz dlouho, taky jsem to ted zkusil, na
    o7.nyx.cz:8080
    to dle firebugu cini 45,7s. pokud mazu druhej ci treti prispevek po tom prvnim, jde to hned. ale ten prvni tak dlouho, ze clovek zpravidla mezitim refreshne stranku a smaze ho "klasicky pres formular"
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: ted jsem to zkusil a bylo to prakticky okamzite.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Nevim jestli je to uplne bug, ale takoveto ajaxove mazani prispevku na nyxu trva naprosto neumerne dlouho. Cim to muze byt?
    IKA
    IKA --- ---
    NYX: Používam systémový skin práve preto, aby som sa vyhla problémom s nejakým nesystémovým skinom, viď niekoľko posledných strán, príkladov je tu dosť asi po každej zmene.:)
    Ok, dávam do kudlanky.
    NYX
    NYX --- ---
    IKA: nektere skiny to maji predelane. jinak to dej do kudlanky, mrknu na to casem.
    IKA
    IKA --- ---
    Mám defaultný skin a "vypnuté" ikony. Je nejaká možnosť, ako si vypnúť aj tie ikony, ktoré sa vypnutím nevypli? (s logoutom a helpom som sa už zmierila, pretože sú na mieste, kam často nepozerám, ale tie ružové ručičky, modrý html obdĺžnik, koláčový graf, tabuľka a hracia kocka ma celkom štvú).
    Ďakujem vopred za inštrukcie.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: hm, tak mně ty tlačítka nefungujou en bloc, tak to bude asi něco u mě.
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: a zbytek JS ti funguje ok?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: ať dělám, co dělám, vždycky mi to jenom řekne, že nemám uzavřený tag.
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: divne. funguje mi to v poradku
    NYX
    NYX --- ---
    <b>test
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Nefunguje mi zrušení html u příspěvků. To tlačítko nic nedělá.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ahoj, mám mozzilu, monitor 16:10, 1980x1200pix

    Děje se mi tohle:



    Nevíte co stím?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    PANPOSPA: stastny to clovek... ja to mam furt vedle sebe na sirsim monitoru a vubec me to nebavi ))
    taky se moc primlouvam za zachovani pod sebou..
    NYX
    NYX --- ---
    TINA_SALO: no mas chrome, takze zmackni na klavesnici ctrl+shift+i (vsechna tri tlacitka najednou, to treti je I jako Ivana), ukaze se ti dole v prohlizeci takovy panel, kde si najdi takovy modry kruhovy obrazek (rika se tomu ikonka) s sedym kruhem uvnitr a v nem neco cerneho, vedle toho bude napsano Network nebo Sit nebo tak neco. na to klikni levym tlacitkem. pak na nyxu v tom samem tabu na neco klikni, aby se nacetla nova stranka. naskace ti tam hromada zaznamu, kazdy pro jeden soubor, ktery se stahuje. tam mezi tim najdi ty ikonky, ktere by se mely zobrazit ale nezobrazuji. tj. treba v tomhle klubu tam budes mit TORI.gif a dalsi ikonky lidi co sem pisi. vedle nich budou nejake udaje ohledne toho jak se stahovaly a co se stalo spatne. pokud se neukazuji, tak ty radky budou asi cervene a bude tam (cancelled) nebo tak neco, tak klikni na jeden z takovych radku, pak si to prepni na Response/Odpoved nebo co tam budes mit a tam snad zjistis co ti misto toho prislo. Pripadne kdyz v tom poli Status bude nejake cislo jine nez 200, tak ho sem napis.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam