• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    MURHAAYA: to je zadouci chovani, pokud jsi taky jenom spoluspravce.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    na to neukladani prav na nastenku spoluspravcum v soukrome diskuzi ti mam taky otevrit v kudlance?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Navrhuji v inzeratech zvyraznit, pokud je lokace jina nez PRAHA. dal jsem inzerat na "uklid - ostrava" a od rana resim blbe prazule (omlouvam se tem kterych se to dotkne ;-) ), ktere si neprecetly ze to je ostrava... :)
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: na nejakem preskladavani / skryvani veci pri nizkem rozliseni se chystam zapracovat, tak tohle se snad poresi. ta pole prehodim, uz to mam v kudlance.
    TUILE
    TUILE --- ---
    *v poste je v tom vyhledavani v klubu (viz QUIP ) misto prispevky od - zpravy s.
    *v poste pri 10palcovym monitoru a zapnuty liste s poslednima konverzacema (zelenej default skin) se prekryva tlacitko listovani s roletkovou nabidkou vybrane/smazat...
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NYX: jedna css vlastnost te deli od dokonalosti! :)
    NYX
    NYX --- ---
    MURHAAYA: [ NYX @ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ] - ted uz na tu stavajici verzi hrabat nebudu :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    v dark skinu v poste je mala uzivatelska ikonka u textarea s odpovedi. ohranicena zelenou z forestu misto sedivou z dark
    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: OK, jestli je to nejaky bug ve starych verzich, tak to klidne pust z hlavy. Moc uzivatelu tu starou verzi asi nema a jak jsem psal, ve svem skinu jsem si to fixnul, takze zadny problem.
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: aha, teprve snad od 4.0 zacal FF spravne umet normalni display: inline-block a uz asi zapominam vsude cpat i ten vendor predix
    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: hmm, tak to je zvlastni. Asi to z nejakeho duvodu SeaMonkey 2.0.14 renderuje jinak (odpovida to FF 3.5.19)
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: ja to mam v poradku (FF, Chrome, Opera)...popravde vubec nevim, jak jsi to vyrobil. myslel jsem, ze to bude nejakym schovanim tech sharovacich tlacitek co byvaji vlevo, ale i kdyz je z kodu smaznu, stejne to stale vidim spravne.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Jedna spatna pozice ikony v detailu udalosti, respektive boxu .event-author (v pravo dole na prilozenem screenshotu)

    Jelikoz jsem si to u sebe ve skinu uz nejak napozicoval, tak mi prosim dej vedet, az to opravis ve forestu (protoze tim se to patrne rozhodi zase u me v Orbitu)

    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NYX: mas to tam
    QUIP
    QUIP --- ---
    myslim tohle v klubu

    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: nechapu ted jake hledani v zahlavi. myslis tu napovedu pro hledani pres @nick?
    QUIP
    QUIP --- ---
    Jen takova poznamka. Na strance Temata (topics) po kliknuti na "hledat" bez vyplneni nejakeho textu fo inputu, se zobrazi prazdna stranka (zadna chybova hlaska, redirect, nic)

    A pak jeste jedna vec. Kdyz vyhledavam posty od nekoho (vyhledat prispevky), tak je poradi inputu CO od KOHO, ale vyhledavani, ktere je v zahlavi, ma ty inputy obracene: od KOHO / CO.
    To mi prijde zbytecne zmatecny a navrhoval bych to sjednotit.
    NYX
    NYX --- ---
    klidne obnov, ja si vyrobim doma nejaky vlastni stary :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NYX: mam tam ten inzerat nechat? docela bych ho obnovil, uz se toho objektivu touzim zbavit nejakej patek :)
    NYX
    NYX --- ---
    MURHAAYA: tak do kudlanky prosim, testnu doma a opravim.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    NYX: tak jsem to zkousel, editovat inzerat a ulozit a stale je sedivy - [ OFFERINGNABÍZÍM: Vivitar 24/2.8 pro Olympus OM / Praha / 1200 CZK ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam