• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: a jak si teda můžu nahrát "nesystémový skin", nějak to v těch možnostech nevidím.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Vypadá to pěkně - ale šlo by vydat nějaké varování ještě před změnami typu "vyresetujeme všem nastavení"? Takhle to skoro vypadalo, že se mi hrabe v nastavení někdo, kdo nemá. A ani v jednom systémovém skinu nevidím hlasovací/připomínkovací/mazací čudlíky - z CSS to vypadá, že se mi nenačítá font "entypo" (a lokálně ho nemám). Opera 12.14, Linux x64
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    rád bych poprosil o upravení pohybu tabulátoru, aby skákal z okna příspěvku na tlačítko odeslat, pak náhled, pak do obou políček Příspěvky od a obsahující text a až pak na tlačítko pro hledání.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: ve skinu dark jsou veskera dropdown menu stylem svetle seda na bile - celkem to rusi a prijde mi, ze se obecne stalo veskere pismo v diskuzich - viz bile - kontrastni. Trochu nestastne to zanika/pali do oci...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: to je hezky, sice jsi upozornil na betu, ale nedal si zadnou prilezitost nahravat nekam a testovat scss.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    skin si clovek najde..ale co tam vsude dela ta zbytecna spousta volnyho prostoru? napr. ve sledovanych?:))
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    tak a ted to tu zacne... vlna stiznosti „kam se podel muj skin!?“ =)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    To je nejakej trest, aktivovat vsem natvrdo zelenej skin?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Jsem opet obeti designoveho experimentu? :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Kam mi zmizel skin?!? Proč mám najednou zelenej hnus?!? :-o
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: tak vylozene nutny to asi neni, ale bylo by to user friendly. U nekterych akci by se to hodilo - napriklad festaky nebo cokoli kde na tom spolupracuje vic lidi a nemuseli by tak psat dycky jednomu cloveku aby tam neco zmenil, updatoval, nahodil flyer etc.. :)

    Ujeti me fakt docela prekvapilo :)
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: neplanuje, vazne by to bylo potreba?

    co se ujeti do strany tyce, fakt netusim :))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: ještě jeden dotaz - feature společné editace událostí se neplánuje - něco jako upravitelná práva editace jako je tomu u diskuzí, ačkoli majite by zůstal stejný?

    jo a ještě jedna věc. Když jsem se teď v tohle poli posunovala šipkama, dojela na konec textu a stále držela šipku doprava - skoro celý nyx ujel někam doleva mimo obrazovku. Zpátky se nahodil zas když na začátku textu mačkám šipku doleva :) Ani refresh nepomohl. Když dám jinou stránku, nahodí se normálně. Když pak dám v prohlížeči zpět - vrátí se ta posunutá stránka do stejně posunutého stavu.


    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: koukam na to, opravim.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: ozkoušeno v IE i v Chrome - oba Win7
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Ahoj, mám problém s událostmi. Chtěla jsem vytvořit novou a při použití šablony a následném uložení to přepsalo tu původní (jejíž šablonu jsem měla v úmyslu použít) a novou to vůbec nevytvořilo. Když jsem potom dala novou bez použití šablony, tak to fungovalo, ale osobně používám šablony poměrně dost často, takže je to celkem vopruz.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    _LEPIK_: tak jsem tedy provedl par pokusu
    a)pri vypnutem hlavnim pocitaci jsem zkusil odjinud..NEW se stale neukazovaly..
    b)zmenil jsem pristupove heslo (i na wap..) a najednou to jede, cili to opravdu vypada, ze mi to neco zralo..nechapu sice co, ale *SOLVED*, diky :)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    NYX: aha. sorry. diky. ;)
    NYX
    NYX --- ---
    KEPASO: to by se nemelo zobrazovat vsem. jen lidem, kterym jsi povolil, aby te videli i neviditelneho. tj. temhle: https://beta.nyx.cz/index.php?l=people;l2=3;view_visible=1;c=1
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam