• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: no tak to sorry, ale kedze o skinoch viem, s prepacenim, hovno, tak do tej diskusie nechodim... to je taky problem dat to do noviniek ako pripravovanu zmenu?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ja už fakt nemám ani chuť to písať, ale DOPIČE MUSÍŠ SA V TOM NONSTOP VŔTAŤ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: bývala to taková hodně světlá šedivá
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: no dřív se to zvýrazňovalo do velmi světlé - příspěvek, který měl 100+ byl jak pěst do oka.. zkusím někde najít nějaký starý screen, ale předtím to bylo krásně odstupňované...
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: mmch. ako uzivatel by som fakt uvitala, aby sa zmienka v novinkach objavila najprv s linkom na betu a az s 1-2 dnovym oneskorenim na ostrej verzii, aby o tom bolo aspon nejake povedomie... taketo desenie uzivatelov nedoladenymi zmenami je dost nahovno... vidis, kolko tu mas pripomienok, a to us vsetko veci, ktore sa mohli odladit v beta verzii keby o nadchadzajucich zmenach boli uzivatelia informovani (napriklad ti, ktorych to zaujima a preto sleduju novinky)
    ZRK
    ZRK --- ---
    NAVARA: Zrovna si říkám...že se ze mě stává asi slušná konzerva. Tyhle změny věcí, na který jsem leta zvyklá, mi fakt nedělají dobře :/
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: vzdyt pres tyden jela beta.nyx.cz, byla tu nekolikrat zminena, v klubu o skinech ohlasena a lidi ji testovali.
    NYX
    NYX --- ---
    ALEXIS: tohle bude ta stara cache.
    GENERIXX: do jake barvy se to ma zvyraznovat?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NOP: přesně tak. Příspěvek s +2 má skoro stejnou barvu jako s +15
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    to opravdu nelze tyhle změny testovat na nějakém dev.nyx.cz? na tyhle přepadovky už jsem příliš starej...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: je to děsně nevýrazný... to dělení podel počtu plusů.. rozdíl mezi 0 a +40 je asi půl odstínu :(

    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: nie je podfarbene zahlavie ani kategorie, takze je to vsetko zliate dohromady bez vizualneho rozlisenia...

    NOP
    NOP --- ---
    Výraznější kladně hodnocené bych také ocenil. A sudou/lichou ve sledovaných taktéž.
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    nový pojetí designu není hezký (mám "dark"):
    - mezery mezi řádky jsou zbytečně veliký
    - ve sledovaných je necentrovaný pojmenování kategorií diskuzí
    - názvy kategorií jdou jen velikym písmem
    ZRK
    ZRK --- ---
    Jak si to tedy mám nastavit tak, aby bylo vše tak, jako dřív? To hádám nejde... Měla jsem klasickou zelenou verzi. Tahle je vyblitá a postrádá barvy viz můj příspěvek níže....
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Pro ty z vás co mají dark a chtějí mít kategorie uprostřed:
    http://nyx.thensl.cz/middle
    Dodělám tam i ty liché pokud to půjde.
    ZRK
    ZRK --- ---
    TUILE: No a to je právě to, co mě rozčiluje. Já bych naopak velmi ráda zpět všechny barvičky, hezké ikonky a pořádné zvýraznění kladně ohodnocených příspěvků. Tohle skoro jednolité schéma na mě působí stejně depresivně jako tahle utahaná šedoblátivá zima už :/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    nešlo by ve výpise booknutých diskuzí opět zvýraznit liché řádky? (dark skin, ostatní nevim)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Hm. V Opeře 12.50 ty znaky vidím, a teda odvolávám, co jsem tvrdil prvně: na první pohled se mi ty znaky vůbec nelíbí (vzhled pěkný, ale jsou hrozně kontrastní a strhávají pozornost od textu). Nu což, zamířím do [ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ] a CSS editoru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam