• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    dobre, tak poďme viesť dialóg... tá hromada zmenšení ovládacích prvkov a mraky prázdneho priestoru okolo slúži akému prospešnému účelu?
    FIN
    FIN --- ---
    DA_NIELA: přidávám se k připomínce. zvětšuji si zobrazení kvůli krátkozrakosti, ovšem teď si chvílema připadám jak opuštěný váňa na ruské širé stepi, informace v nedohlednu...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: Ono to totiž ani nebylo s předstihem, ale po několika minutách "wtf, kdo se mi hrabe v nastaveních? We are under attack, scram network NOW!!!"
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PISKVOR:
    no tak nejak bych toto cekal s mensim predstihem :) chvilku jsem dokonce myslel ze mam pristup do sve posty bez prihlaseni :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: [ nyx :: novinky v systemu ] I divili se všichni nečekané změně vespolek...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    to ze mi zmizel skin i z nastaveni se deje i nekomu jinemu nebo jen me?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    DA_NIELA: Naprostej souhlas. Tohle fakt nebyl nejšťastnější krok. Tohle je asi jediná změna, která mě sere natolik, že mám potřebu to ventilovat.
    FIN
    FIN --- ---
    dotaz: mám skin forest a je nastavenej nově - jak ho nastavím na starou podobu? když zůstala?
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Mne nejvic prudi pokles mnozstvi informace na jednotku plochy. Mezi radky mezery, kolem prispevku mezery, asi si poridim otroka, co za me bude scrollovat
    KEL
    KEL --- ---
    problemy prvniho sveta
    NYX
    NYX --- ---
    jinak jakekoliv zadosti na upravy skinu reste prosim v [ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ] , at pak nemusim psat sem i tam kdyz neco zmenim. sem prosim jen vyslovene bugy.
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: to se mi obcas stavalo i driv, pokud to nebude trvale, neresil bych to :)
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: tak uz nahravam uplne opravenou verzi, za chvili tam bude
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: alrajt, i will trust you :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ten chat je nejakej domrdanej, furt se mi tam toci kolecko a nechce zmizet, potvora :)
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: tak jsem to prozkoumal a vypada to, ze se to spravne ulozi, jen ten checkbox se z nejakeho duvodu neukazuje zaskrtnuty.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NAVARA: ted uz jedine neplanovany vypadek :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: trvalo to reálně déle :) ale pointa byla - proč nemůžeš dát den předem do systémového varování a screenshoty? podobný humbuk tu byl minule, teď to vypadalo jak útok na prohlížeč,... co dál?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: mně fungujou
    NYX
    NYX --- ---
    realtime funkce by snad mely behat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam