• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    nehlasi mi to nove prispevky u diskuzi ale dik za opraveni toho ze sem muzu pres mobil
    NYX
    NYX --- ---
    THE_BALROG: v tom pripade ti nefunguje nic z entypa...cast tech ikonek (obalka, zaskrtnuti apod.) se natahne z nejakeho systemoveho fontu :) zkousel jsi to co tu zminovala aditu o par prispevku zpet?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    FONTAN: Mám operu 12.14 na Win XP a nefunguje mi zhruba půlka ikonek z Entypa. Doma na stejné opeře na Win 7 mi ale jde všechno. Black magic.
    ADITU
    ADITU --- ---
    FONTAN: jeste muzes zkusit upadte opery na 12.14
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    ADITU: tak mne ani tohle na opere 12.12 nepomohlo (ale nefunguje mi vubec ani to entypo, takze to bude neco "shnileho"). nemate nekdo jeste nejaky "opera tip"?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PEETIK: Ve skinech už se to objevilo; je tam i popis, jak si to nastavit.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    MARSELKA: a co middle click? v pripade, ze nemas mys a pracujes jenom na touchpadu, daji se vetsinou nadefinovat zony..treba ja mam levy horni roh (par x par milimetru) nadefinovany jako middle button..
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Bude se nějak tady řešit to zarovnání ve sledovaných diskuzích? Nebo to mám směrovat do diskuze o Skinech? Někdo tady pastoval nějakej CSS soubor, ale já tomu nerozumím a nevím co s tím. Tak jestli mám čekat na nějakou opravenou verzi od Nyxe nebo se domluvit na Skinu? Používám Dark.
    MARSELKA
    MARSELKA --- ---
    VANEK: ok, díky, vygooglim :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    MARSELKA: Existují na to (když už se člověku něco takového vyrazí) nějaká rozšíření do prohlížečů.
    MARSELKA
    MARSELKA --- ---
    NYX: ok, dík !
    CUKY
    CUKY --- ---
    CUKY: To sem zase napsal blbost, jo viz NYX: ma pravdu chlapec!
    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT: coze?
    MARSELKA: takhle maji lide volbu, jakmile tam das natvrdo do noveho okna, nejde nijak vynutit, ze to chces do stejneho.
    CUKY
    CUKY --- ---
    MARSELKA: Tak to potom jo, ale zajimava myslenka, otazkou jest, jestli by se to nebilo s dalsima odkazama trebas v menu, ale co ja vim, ja sem lajk :)
    MARSELKA
    MARSELKA --- ---
    CUKY: :) ja si viem poradiť a otvoriť to v externom okne :), iba som chcela, aby to šlo na jeden klik, proste easy, ako všade inde :) ... ale ak ne, tak ne, to je iba dotaz na zjednodušenie :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    V poště bude asi chybka - dostal jsem feedback a upozornění na něj mi přišlo 19x :)
    CUKY
    CUKY --- ---
    CUKY: respektive ze shiftem nove okno a s ctrl by mela jit nova zalozka.
    CUKY
    CUKY --- ---
    MARSELKA: a zkusila si kliknout na link ze shiftem? vim, ze to neni presne co chces, ale treba by to pomohlo :)
    MARSELKA
    MARSELKA --- ---
    ahoj, asi budem prvá, ktorá teraz nebude riešiť nový vzhľad, ale už dlhšie som sa chcela spýtať, či by nebolo možné zmeniť nadstavenie linkov tak, aby sa otvárali v nových oknách alebo záložkách.. vždy keď totiž kliknem na externý odkaz, "strácam" nyx.. ak sa to tu už riešilo a neprešlo to, tak sa omlúvam.. díky !
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    JACOB: http://beta.nyx.cz ? to me presmeruje na normalni nyx.. pokud by existovalo nejake vyvojove prostredi, klidne bych chodil na nyx skrz nej abych pomohl otestovat tyhle zmeny pred nasazenim na live..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam