• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: prozkoumam za strizliva, ale melo by se to ukazovat jen kdyz mas nejake soubory nahrane
    NYX
    NYX --- ---
    koukni na odkaz na dane soubory, parametr "id"
    KOC256
    KOC256 --- ---
    z pro me nepochopitelneho duvodu mi posta pise: "Změnil se adresát. Ujistěte se, že jsou přílohy určeny skutečně pro něj."

    Ale ja zmenil adresata drive nez jsem nahraval soubor. Takze si jsem vedom co jsem udelal. V opacnem poradi by to asi smysl davalo...
    STQ
    STQ --- ---
    ...nicmene jsem si uplne jistej, ze podruhy jsem ho nenahraval (neklikal na ikonku sponky), proste tam zustala nahrana priloha a odeslala se i dalsimu ID.
    STQ
    STQ --- ---
    NYX: a jak zjistim id?
    NYX
    NYX --- ---
    STQ: huh? tohle me nenapada jak by mohlo nastat. maji oba dva soubory skutecne stejne id?
    STQ
    STQ --- ---
    blby je, ze kdyz jsem vlozil soubor v poste a odeslal, tak tam zustal a poslal se i dalsimu cloveku kterymu jsem poslal zpravu.
    NYX
    NYX --- ---
    VIXLE: diky, opravi
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    prave na me vyskocilo [[pokud tohle vidite, napiste mi kde]] v uozorneni, ze nekdo dal palec mymu prispevku
    VANEK
    VANEK --- ---
    To ikonkové menu je taková neskutečná obludnost (kdo třeba vymyslel tu pro odhlášení?!?), nemohly by aspoň mít title, abych tušil, na co klikám?
    KEJML
    KEJML --- ---
    OTZ: Však už přechází na Webkit, tak by mohl bejt brzo klid :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    opera dělá akorát potíže:))
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    NYX: at zkousim jak zkousim ikonky nikde :(
    zkusil sem i stahnout z entypo.com ten pakl a nainstalovat fonty ale nepomohlo..
    tady sem zkopcil chyby z konzole ale vubec se v tom nevyznam..

    Opera 12.14 & Win XP + SP3
    NYX
    NYX --- ---
    ENDIGO: nektere ikonky si to taha z jinych fontu, treba obalka, odskrtnuti, ten kolacovy graf pro anketu apod...ale vypadaji jinak nez by mely vypadat.
    ENDIGO
    ENDIGO --- ---
    NYX: Bohuzel nepomohlo :( Zvlastni je, ze nektery ikonky jsou videt a jiny ne.
    NYX: Jo, uz to jede. ;)
    NYX
    NYX --- ---
    ENDIGO: ten timeout je nesouvisejici problem, chvili nyx nejel
    NYX
    NYX --- ---
    ENDIGO: nekterym lidem s operou ta tlacitka blbnou, zkus [ ADITU @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    ENDIGO
    ENDIGO --- ---
    ENDIGO: Ha! Tlacitko "DELETE" u meho vlastniho prispevku ale videt je!
    ENDIGO
    ENDIGO --- ---
    Kam zmizelo FILTROVANI? Jsou to ty dve vyhledavaci policka primo nad prispevkama? ("posts from", "containing text")? Tlacitko mi totiz nezobrazuje zadnou ikonku ani popisek. Mam Operu 12.14 na Win XP. (problem #1547 vidim vyse ;) )

    Nicmene, po zadani retezce a kliknuti na to tlacitko se nestane nic, a nakonec to skoncilo hlaskou "Gateway Timeout".
    NYX
    NYX --- ---
    RUTHAN: jinak o moznosti omezit si sirku jsem premyslel, ale treba v obrazkovych galeriich je to nezadouci a zmensit okno to resi stejne dobre.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam