• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    pardon, neco mi ujelo :)))

    beta je ted vypnuta, nepotrebuju testovat nic vetsiho a kdyz jen ladim drobnosti, musel bych vetsinu veci nahravat dvojmo.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Aha, tak už to vypadá opraveně.

    Co se vlastně stalo s beta.nyx.cz? Přesměrovává mě to zpátky na nyx.cz ...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Ve sledovaných i v historii se ořezávají názvy klubů - od některých znaků s diakritikou dále: například "Č" to propustí, "č" ořeže:

    Browser Opera 12.50 x86 Linux, ale problém se ukazuje už v HTML - neměnil se třeba v databázi charset tabulek? Podobný problém jsem si jednou vyrobil změnou z UTF-8 na Latin-1...
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    co se to ted stalo? ve vypisu sledovanych se nazev diskuse useknul po prvnim pismenu s diakritikou...

    NYX
    NYX --- ---
    test

    PATISLAV --- --- 10:10:10 25.2.2013 --- 07:22 :: pošta2 odpovědi⚑
    Pokusil jsem se v poště poslat zprávu s asi 16 řádky - v okýnku příjemce se objevila celá zpráva, ale v poště samotné se příjemci i odesílateli zobrazily jen první dva řádky zakončené tímto znakem: . Šlo o copy-paste, dodávám, ačkoliv si nemyslím, že by to mohlo mít na něco vliv.
    NYX
    NYX --- ---
    i kdyz uz to vidim, asi nejde pastovat ty entypove znaky, kdyz clovek treba kopiruje cely prispevkovy blok apod. mrknu na to.
    NYX
    NYX --- ---
    PATISLAV: tak mi tu zpravu posli treba na nyx@nyx.cz, takhle tezko vyzkoumam kde je problem
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PATISLAV: teda, mělo to na něco vliv - nebyl jsem nasranej, což bych byl, kdybych ten traktát vlastnoručně psal a pak zjistil, že zmizel :)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Pokusil jsem se v poště poslat zprávu s asi 16 řádky - v okýnku příjemce se objevila celá zpráva, ale v poště samotné se příjemci i odesílateli zobrazily jen první dva řádky zakončené tímto znakem:  . Šlo o copy-paste, dodávám, ačkoliv si nemyslím, že by to mohlo mít na něco vliv.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    nechápu, jak může bejt ve dvou diskuzích zároveň
    NYX
    NYX --- ---
    VIXLE: zkus udelat uplne cisty profil, presunout nastaveni pryc a zkusit jestli to pujde pak...jestli hledat chybu nekde v nastaveni opery nebo je problem nekde treba v nastaveni os.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    THESTOUPA: me nepomohlo ani to nastaveni ani doinstalovani fontu.. nejak uz nevim kde muze bejt problem..
    CUKY
    CUKY --- ---
    NYX: hmhm, divne, zkousel sem no a jak to presahlo 3kb, tak uz nic, ale chtel sem vedet prave, jestli neni chyba nekde u me diky :)
    NYX
    NYX --- ---
    CUKY: 5kB mam pocit
    CUKY
    CUKY --- ---
    NYX: dotaz, pokud presahne animovana ikonka 3kb, tak uz neni animovana, right? :)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    NYX: ja si myslim, ze to nebylo treba. fakt mam pocit, ze mi to v systemovym skinu fungovalo i predtim. ale nejsem si jistej, koukal jsem na ne asi az behem toho, co jsem resil, jak to dostat do svyho skinu.
    NYX
    NYX --- ---
    ale jestli je to reseni, tim lip :)
    NYX
    NYX --- ---
    THESTOUPA: to by vubec nemelo byt treba a kdyz jsem to zkousel, tak mi to rozhodne fungovalo i bez toho.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    LINKOS: mno, jediny, co jsem krome toho ja udelal, bylo, ze jsem nainstaloval entypo.ttf do windows. a mozna teda restart opery nez to zaclo fungovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam