• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    TENCOKACISTROMY: no nemel by byt, spis nahoda. respektive jsem ladil postupne ruzne veci, takze behem poslednich par dnu se to asi o neco malo zlepsilo. dneska v noci jeste neco zkusim, kde doufam v nejake zlepseni.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    Mam pocit, ze je nyx ted opravdu sviznejsi. Diky!
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    pocet znaku v prispevku to nevyresi, pokud s tim ruku v ruce nepude i omezenej pocet prispevku denne. jinak proste napise vic postu. Z pohledu majitele klubu, ale mate moznost dava RO a bany.
    VITEX
    VITEX --- ---
    HARVIE: Dovoluji se připojit. Někdy to s grafomany jinak nejde po dobrym ani po zlym ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HARVIE: UC?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    bylo by mozny zaridit, aby majitel diskuze mohl omezit delku prispevku?
    VANEK
    VANEK --- ---
    MURHAAYA: Nebo přejít na formát rozlišující +0 a -0 ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: tam je nejaky hw problem, ale uz mi dosly smysluplne metody jak to na dalku bezpecne zdiagnostikovat a opravit. zitra tam pujdu, tak na to jeste mrknu. mezitim jsem snizil frekvenci te reindexace a zkusil najit par dalsich mist, kde se jeste dalo neco poladit, ale zadne zazraky bych necekl.

    jinak podle poslednich zprav novy server bude 20. vyrobeny a 27. bych ho mel mit doma...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TARMAQ: nestalo by za to pouzit na ty veci nice, aby to tak server nezatezovalo a nacitani stranek bylo rychle? Myslim ze pro uzivatele je to celkem priorita..
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: co se to provadi za veci, ze to tak zatizi server?
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: mas to rozbity. prispevky se podsvecuji pri najeti na odpoved jednim nebo druhym smerem, ale s cimkoliv jinym by se nic dit nemelo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, muzu se zeptat, proc zelenej skin od dneska tak debilne blika? to je featura nebo mi jen zlobi chrome? kdyz prejizdim mysi pres prispevky tak se jakoby lehce meni tonalita nyxu podle toho kam najedu.

    diky za odpoved
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    AXTHEB: To je sice možné, nicméně myslím, že tady šlo o to rozlišit na první pohled příspěvek bez hodnocení od příspěvku s hodnocením.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    a co null vs 0 ? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: Tak tam tu nulu pis vzdycky a na seznam plusu a minusu se koukej az po kliknuti?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    null se tu uz taky resil :)
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: neni potreba nic prasit, staci rozlisovat nulu a null.
    NYX
    NYX --- ---
    MURHAAYA: to je moc velka prasarna i na me pomery :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    A co nule priradit treba MaxInt hodnotu. Pochybuju ze by nekdo dostal 2 147 xxx plusiku
    NYX
    NYX --- ---
    MURHAAYA: ja udrzuju vysledny soucet primo v tabulce prispevku. seznam plusu a minusu je v jine tabulce na kterou se kouka jen kdyz je to potreba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam