• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KOC256: asi to nyx nejak posteloval, nebo pulka nyxu je na obede, protoze se to nejak rozjelo :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ANDY_WARHOL:
    jo dneska to je masaz. cvasto se mi stranka vubec nenacte atd...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    PROZAC: no dneska to docela dost laguje, takze se to moc nevyresilo zatim
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    PROZAC:

    NYX --- 10:32:26 8.3.2013
    Omlouvam se za tu pomalost v posledni dobe, je tam ted par problemu. Od zitrka by to snad melo byt o neco lepsi. A je objednany novy server, kterym se to pak doufejme vyresi dlouhodobe.

    ,,, :)
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: ja to vecer zkusim hodit na 80 a to co tam bezi dat za nej.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: iv.nyx.cz:8081 je problem zas pro me :(
    NYX
    NYX --- ---
    JIXIPEN: ta okna by mela mit zaviraci tlacitko, ne? pripadne escape je sunda na listu vsechny, 3x escape rychle za sebou pak vsechna uplne zavre
    JIXIPEN
    JIXIPEN --- ---
    Zdravím, nevím, zda je tohle správný klub, ale snad jo.
    Už po několikáté se mi stalo, že se mi vpravo v asi tak 1/3 okna objevila komunikace s některým z nyxových uživatelů (pošta) a nedaří se mi to okno zavřít. I když uživateli pošlu mail, nezmizí to. Okno na psaní textu je schované částečně pod horní lištu (začíná u slova "sledované" a pak je pod "poslední" a jde až doprava)

    Problémem je, že to skrývá cca 1/3 šířky obrazovky a tudíž když píšu příspěvek (třeba ento) nebo i mail, tak zčásti nevidím, co píšu.

    Po kliknutí na "Nahlásit chybu" vpravo dole se mi otevře zcela bílá stránka bez jakéhokoli textu.

    Mozilla Firefox v (snad) nejnovější verzi. a MS Windows XP Home Edition.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: ok, to nějak vydržim ;) díky
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: jo, asi za tyden nejpozdeji
    MUSER
    MUSER --- ---
    :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: aha...a budou se přesouvat zpátky? Mám tu blokovaný porty, tak se to nejspíš tahá přes nějakej blokovanej
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: jsou ted docasne na trochu jine adrese, tak se tam z nejakeho duvodu nedostanes.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    nějak se vůbec nenačítají ikonky uživatelů, ani ve FF ani v Chrome, nějaká chyba v nyxu?
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    předem se omlouvám, že si na to možná již někdo stěžoval, ale přijde mi že je poslední dobou nyx (server ne osoba) strašně pomalý.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MUSER: místního providera
    teď už mi to nefunguje jenom při rozklikávání obrázků uploadovaných přímo na nyx.
    před chvílí mi ta hláška zrušila celej firefox.
    asi je to teda u mě (nebo u providera, ale tam jsem volala a prý už by mělo všechno fungovat), ale nějak netuším, co s tím počít, jsouc lama :-/
    MUSER
    MUSER --- ---
    MADIETTA: sry, podle grafiky jsem soudil na zyxel adsl2 modem od o2. od koho to tedy máš?
    NYX
    NYX --- ---
    hodil jsem to na 8081, ale tam zas ocekavam, ze to neproleze nekde jinde
    MUSER
    MUSER --- ---
    NYX: ano, leze to přes 8080. tyhle adsl sra...y konfigurované dodavatelem mají trochu paranoiu a rvou to do svého managementu, kde chtějí povolit změnu. úžasná blbost. ale dá se to, stačí to nastavit podle sebe.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    nemám internet ani modem od O2
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam