• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    JACOB: Dell R320, E5-2420, 16GB, 3x1TB, redundantni napajeni, enterprise iDRAC...mazlik :)

    NYX
    NYX --- ---
    COUTELAS: neni ten error nacachovany,
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    MALKUS: je to celkove nejaky zbesily..
    NYX
    NYX --- ---
    MALKUS: chyba
    MALKUS
    MALKUS --- ---
    Po dnešním přesunu na nový server se mi stalo toto:
    U jedné kategorie jsem měl seřazené kluby podle abecedy, ale nyní jsou dva se začátečním písmenem Č a O na konci. To je nová vlastnost, nebo chyba?
    COUTELAS
    COUTELAS --- ---
    AETHER: mě překvapilo, že mi jeden účet funguje a druhý ne
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: a "+" je pred "," :)

    AUTO+MOTO_VIDEO+FOTO
    AUTO, KARKA, weci kolem koupe, prodeje, dovozu ci prihlaseni vozidla a podobne..., jen ne zadnou inzerci

    driv byvalo opacne..a v tomhle jsem asi trochu autista :/
    JACOB
    JACOB --- ---
    NYX: Btw, pochlubis se hardwarem?;)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    po presunu na novy server, kdyz se prihlasuju skrze https, preskoci mi to po prihlaseni na nesifrovane spojeni...novinka, bug nebo jsem si toho akorat nevsiml?

    jsem premiofkar...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Spíš collation utf8_bin ;)
    NYX
    NYX --- ---
    asi chybejici locale nekde, doladim postupne vse na co
    jsem zapomnel
    IDLE
    IDLE --- ---
    KAPLIK: A "Č" na konci abecedy.
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    co se to stalo se razenim sledovanych? na prvnim miste mam to co zacina velkym pismenem a pak ten zbytek... blefuj :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    COUTELAS: to souviselo s tou odstávkou serveru kvůli jeho výměně, jak říká IDLE. Teď snad už jen vstříc lepším zítřkům:)
    IDLE
    IDLE --- ---
    COUTELAS: Kdyby jen to. :) Počítám, že to jsou průvodní jevy při té ohlašované výměně serveru.
    COUTELAS
    COUTELAS --- ---
    sem sám, kdo má problémy s databází?

    Major DB-Con Error (tried all) - Neco opravdu duleziteho se rozbilo. Pokud problem pretrvava delsi dobu, poslete na nyx@nyx.cz popis, jak ho reprodukovat.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    mobilni Opera.
    kdyz si zazoomuju stranku tak se mi stava ze pri scrolovani nahoru se nezobrazi horni menu (posta, sledovane atd.). musim odzoomovat a najednou se objevi zase. zvlastni
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    Ten pocet se da lehce zjistit. Nech si to zobrazit a pak dej hledat na strance treba --- co je u prispevku a ono ti to rekne pocet
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Jak moc funguje v historii to "show more (up to 500)"? 500 klubu mi to rozhodne nezobrazi, ale skoro bych veril, ze jsem jich pet set navstivil. nebo aspon dveste. je to nak casove omezeny?
    NYX
    NYX --- ---
    aha, uz to vidim. kouknu kde je problem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam