• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    COUTELAS
    COUTELAS --- ---
    AETHER: mě překvapilo, že mi jeden účet funguje a druhý ne
    AETHER
    AETHER --- ---
    COUTELAS: to souviselo s tou odstávkou serveru kvůli jeho výměně, jak říká IDLE. Teď snad už jen vstříc lepším zítřkům:)
    IDLE
    IDLE --- ---
    COUTELAS: Kdyby jen to. :) Počítám, že to jsou průvodní jevy při té ohlašované výměně serveru.
    COUTELAS
    COUTELAS --- ---
    sem sám, kdo má problémy s databází?

    Major DB-Con Error (tried all) - Neco opravdu duleziteho se rozbilo. Pokud problem pretrvava delsi dobu, poslete na nyx@nyx.cz popis, jak ho reprodukovat.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    mobilni Opera.
    kdyz si zazoomuju stranku tak se mi stava ze pri scrolovani nahoru se nezobrazi horni menu (posta, sledovane atd.). musim odzoomovat a najednou se objevi zase. zvlastni
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    Ten pocet se da lehce zjistit. Nech si to zobrazit a pak dej hledat na strance treba --- co je u prispevku a ono ti to rekne pocet
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Jak moc funguje v historii to "show more (up to 500)"? 500 klubu mi to rozhodne nezobrazi, ale skoro bych veril, ze jsem jich pet set navstivil. nebo aspon dveste. je to nak casove omezeny?
    NYX
    NYX --- ---
    aha, uz to vidim. kouknu kde je problem.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    U me totez, timeoutuje to
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    NYX: stejnej problem, nic z iv.nyx.cz se mi nenacte...

    vypada to ze to neco loaduje, ale zadna data neprichazi...
    NYX
    NYX --- ---
    PREVIT: tak pust v chromu dev tools a podivej se proc.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Nezobrazuji se mi ikony uzivatelu. Nemam je vypnute, mam systemovy skin (Pigcore) a Firefox. Nezobrazuji se mi ani v Chrome, ani v IE.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    daleko lepší byly kostky, když tam bylo 0, teď se to musí mazat, není mi to příjemný :)
    navíc máme základ spíš 3_127, než 1_6
    [ Pletky svlečených kosatek v lisu - bez ploutví nesolí ale zlato v otěžích neutopíš ]
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Kdyz uz se tady resi ty obrazky, nekdy nedavno do stylu pribylo pravidlo
    div.wci > img {
    height: auto;
    max-width: 100%;
    }
    do cehoz ted asi budes zasahovat.

    Diky tomu height:auto prestaly fungovat jakykoliv netrivialni ikonarty (viz napr.), kde se vyuzivalo prave nastaveni vysky/sirky obrazku, zatimco ted jde nastavit jen sirka a zachovavaji se proporce.

    Kdyby se ti podarilo vymyslet reseni, ktery tohle zase umozni, budem my ikonartisti vdecni.
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: delaji to fotky s pevne udanou vyskou. doma mam pripravenou opravu, tak snad behem zitrka nasadim.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    děje se to jenom mě, nebo je to globál? Fotky větší než screen se dříve zmenšovaly tak aby se vešly na obrazovku aby nebyl nutný slider do stran, ale nyní se místo toho fotka "zdrcne" a změní se jí jen jedna proporce - šířka zatímco výška zůstává stejná
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    to vypada jako kdybys mel zakazany cookies. dela ti to i na jinych webech kde se prihlasujes? zkousel jsi to s cistym FF profilem?
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: tak do kudlanky
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kdyz si nastavim filtr podle palecku a mam klasickej monitor 1280 x 1024px, tak ten box zakryje tlacitka s listovanim strankama, neslo by to nejak vyresit? treba tak, nastavenim filtru netrcela nahore cela ta skala -100 az +100?
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    ok, tak uvidime zitra
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam