• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Zdravím, NYXi,

    Přál bych si mít možnost některé sledované diskuze standardně nezobrazovat po kliknutí na sledované a muset se k nim dostat přes nějaké "rozkliknutí" nebo přepnutí. Ideálně by každá skupina diskuzí (tak, jak jsem si ji sám nazval) měla nastavení "Defaultní zobrazení" s možnostmi "Úplně skrytá" (není vidět ani název skupiny), "Sbalená" (je vidět název, po kliknutí se rozbalí seznam diskuzí) a "Rozbalená" (jsou přímo vidět diskuze v té skupině). Varianta "Úplně skrytá" pravděpodobně není nezbytně nutná, protože obdobného efektu lze dosáhnout jejím přejmenováním na něco neutrálního.

    Cílem je poskytnout ochranu před náhodným zahlédnutím jinými lidmi, kteří prochází za zády.

    Alternativně umožnit definovat "pohledy" - například "Pracovní" a "Domácí", kdy v Pracovním by byly vidět diskuze, ze kterých čerpám v pracovním prostředí, a v Domácím pohledu je vidět všechno (nebo "všechno ostatní"). Mezi pohledy by se přepínalo například v horním menu diskuzí.

    Kromě toho, že to poskytuje tentýž efekt jako první návrh, tak to navíc nabízí určitou časovou úsporu těm, kdo mají opravdu hodně sledovaných diskuzí.
    NYX
    NYX --- ---
    HARDCABB: pisu si a opravim
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    kdyz ted davam minus nekomu kdo ma zakazany palecky, po kliku na ten potvrzujici link jdu pres # na vrch viewportu - driv to tak nebylo. mozna nekde chybi return false nebo je spatne bindnutej event?

    (muzete to vyzkouset na mne)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    KEJML: sorry. sem popleta :). datum na ktery sem delal akci bylo 18.4. zkousel sem tim klikat, ale uz sem to nezrekreoval...
    KEJML
    KEJML --- ---
    MURHAAYA: U tebe je dneska 19.? :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    MURHAAYA: tak se mi nepodarilo zreplikovat... :/ asi kaslat.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    pri delani novy udalosti mi jako datum naskoci nesmyslne rok 2018 (je to trochu podezrely kdyz dneska je 18tyho, jesli to tam nejak neni prehozeny). za chvili bude pulnoc, tak to zkusim jeste az bude 19tyho jesli naskoci rok 2019.
    NYX
    NYX --- ---
    JACOB: tagy tu byly a nefungovalo to nijak rozumne. to uz dava vetsi smysl pouzit normalni hledani. ale nejaky zpusob jak ziskat prehled co tu tak vsechno je to imho chce.
    JACOB
    JACOB --- ---
    NYX: No, schvalne - schvalne kvuli komu? Nebylo by snazsi, aby si to majitel klubu delal sam? Pripadne aby to mohl alespon navrhnout do spravne kategorie? Ono uprimne receno, "kategorie".. to je v dnesni dobe tagu docela velke 1995 retro :) To snad dlouhodobe ani nema smysl udrzovat
    NYX
    NYX --- ---
    JACOB: no vsechno z kategorie tam hazet nemuzu, nektere tam jsou schvalne. takze by to znamenalo ten zbytek popresouvat do spravnych kategorii, coz je docela desiva myslenka, nejde to az tak rychle jak bych chtel :) ale chtel jsem vyuzit te graficke vizualizace co byla nedavno na uvodni strance a udelat si do toho nejaky tool na rychle presouvani klubu, pak by to mozna slo roztridit docela rychle.
    JACOB
    JACOB --- ---
    NYX: Koukam, v tom last-by-friends se listuji "jenom" verejne kluby. Ma tohle deleni stale jeste smysl? Nektere kluby, ktere aktivne sleduju jsou klasifikovany jako privatni, aniz bych vlastne tusil, proc to tak je - treba "Jak se citite, vyjadrete obrazkem". Chapal bych tohle deleni kdysi, kdy nebylo mozne privatni klub oznacit pres specificka prava, ale ted.. ?
    FREELA
    FREELA --- ---
    zase se objevuje ten banner, co otevira okno s vyhrou iPhone5 na mouseover
    NYX
    NYX --- ---
    jinak na lastu ted filtrovani podle hodnoceni zohlednuje miru hodnoceni v danem klubu, tj. vyssi filtr znamena prispevky vic vycuhujici v danem klubu, ne lepe absolutne hodnocene...tak to snad prestane byt jen agregace tech asi peti klubu a zacne to hazet nejake ruznorodejsi veci. kluby kde se hodnoti minimalne jsou penalizovany, jinak by tam z nich slo cokoliv co by dostalo aspon jeden bod. tak kouknete co to dava a pripadne se ty parametry jeste poladi.

    a vratil jsem tam filtr prispevku hodnocenych danym clovekem a prateli (tam jsou navic rovnou videt ikonky v hlavicce).
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    NYX: ok,tak diky za info...Kazdopadne mi prisly i zpravy primo od toho cloveka soukrome,presto ,ze mam oboje ignore zvlast zaskrtnuto, cemuz nerozumim prave .
    NYX
    NYX --- ---
    CERTICE: ignore pro kluby a postu je nastavitelny kazdy zvlast (a do posty asi projdou zpravy posilane od tori o danem uzivateli), v klubech ho vidis tam, kde mas pravo mazat...aby nebyla narusena spravcovska funkce.
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    Ahoj, chci se zeptat , jak je možný, že mám někoho v ignore a přesto mi od něj přijde pošta a v klubech ho taky vidim?Díky za info :)
    NYX
    NYX --- ---
    ANDY_WARHOL: behem dneska snad opravim
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nevim jestli se resilo, ale nejak mi zmizelo "pridat komentar" z aktivity pratel na hlavni strance, u jednoho prispevku kde nejake komentare jiz sou to je a u ostatnich uz ne
    NYX
    NYX --- ---
    RIMAN0: pust dev tools a podivej se co se deje se spojenim na adresu podobnou https://www.nyx.cz:XXX/activity/nyxRIMAN0XXXXXXXXXXXXXXXXXX
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    Ahoj : ) koukám, že už to sem někdo psal HELA: , chat vyskakovací okno mě stále nefunguje, už je to delší dobu. Mam zaškrtnut potřebný čtvereček, aby se okno otvíralo. Díky : )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam