• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: kouknu na to. ale nechapu to s temi jinymi prohlizeci, ja to mam v chromu a ff spravne.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Ahoj, šlo by nějak opravit to odjetý vyhledávací okýnko? V Opeře 12.15,x86,Linux, jsem ho hledal, až jsem ho našel skoro mimo viewport; v ostatních prohlížečích vypadá podobně. (protipožární poznámka: toto je maximalizované okno, monitor není a nebude širokoúhlý)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FATBOZZ: máš tam read-only práva, asi jsi tam kecal místo vkládání koček
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ech, zrovna jsem si rikal, ze bych vyuzil pripominky nejenom v klubech, ale i v poste. Tak kouknu, a ony tam jsou :)

    Velike diky, to jsem presne potreboval!
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    FATBOZZ: Podívej se kdo ho pozval
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: Kdyz jsi to opravoval, neudelala se nejaka bota ?
    v [ O RLY - every day is Caturday ] mam permaban a nejsem si vedom ze bych tam delal bordel. Semnou i par dalsich useru. Majitel na dotaz proc mam ban nereaguje. Zrejme jednoucelny id na zalozeni toho klubu
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: Příště půjčuj jen ten vyhraný iPad :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    aha, uz vyreseno, diky, priste zas nekomu pujcim notebook :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    DRAGON: zkontrolovat zásuvné moduly v prohlížeči
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: tohle ja nedelam, mozna nejaky malware u tebe?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas, netusite co je to za kravinu? tam kde je v textu slovo "tam", mam vnorenou reklamu na ipad, nechapu..

    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    vida, to sem tu hlasil nedavno, ale nepodarilo se mi replikovat. rok se nastavil shodne s cislem dne pri tom zadavani akce...
    TURBO
    TURBO --- ---
    NYX: vytvářím ji jako novou, tzn. bez šablony.

    Ad datum události - zkusil jsem teď a neděje se to, jsem z toho kapku paf ;)

    Každopádně díky za opravu.
    NYX
    NYX --- ---
    TURBO: aha, tak to shrnuti uz vidim a nahravam opravu. ale ta data netusim. zkus vysledovat co je v tech textovych polich s datem pred ulozenim a co se skutecne ulozi.
    NYX
    NYX --- ---
    TURBO: a vytvaris ji jako zcela novou nebo kopirovanim z nejake predchozi?
    TURBO
    TURBO --- ---
    Bug v sekci "události":

    Během posledních cca 14ti dnů jsem vkládal 2x událost. Pokaždé se mi samo nastavilo datum na nějaký nesmyslný rok namísto aktuálního, čehož jsem si všimnul bohužel až když jsem událost nenašel ve výpisu. A dále když nedám při editaci události nic do pole "stručný popis", objeví se tam (pouze ve výpisu událostí, po rozkliku či editaci to tam není) opis odkudsi s jakési jiné události.

    Je to vidět i u některých ostatních událostí, kde jsou totálně nesouvisející "stručné popisy" s obsahem akcí.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NYX: Díky :)
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: aha, tak snad uz opraveno.
    CUKY
    CUKY --- ---
    NYX: tusil sem, ze to asi jinak nepujde. Nu coz nevadi, diky :)
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: kouknu na to
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam