• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: to bych prozatim zkusil svest na udeleni palce do doby mezi nactenim stranek, tak bych to neresil :)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: tak imo se stale nezobrazuje vsechno.. "like" nekdy vyskoci jenom v Opere a v IE ne.. Jindy zase v obou bezproblemu..
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: aano
    NYX
    NYX --- ---
    tak snad uz to slape
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TOMMY69: pisu si teda sam sobe z jednoho prohlizece do druhyho, ale to by nemelo hrat roli.. ale kdyz v IE neco odeslu, tak to alespon na druhou stranu dorazi, ackoliv se v IE nic nezobrazi..
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: jako naznak tam je, ale nefunguje.. misto Píše... se jenom okno více zprůhlední, ale po odeslani se nic nezobrazi..
    NYX
    NYX --- ---
    btw: funguje vam chat / realtime veci v IE10? nemam to tu jak testnout.
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: hod do kulanky vcetne toho co presne tam vkladas, ja na to kouknu.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Zmenilo se ted neco pro vkladani HTML tagu IMG? Nikdy nebyl problem davat tam atribut alt a title a dneska mi to pise
    JavaScript je zakázaný!: (alt)
    JavaScript je zakázaný!: (title)

    (pise to, kdyz hodnota atributu obsahuje vice slov, nebo vykricnik... a title mi to nebralo vubec)
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: nejaky limit na pocet tam je, mozna tri uz jsou moc? bych se musel podivat.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VANEK: Teď jsem to zkusil, a zobrazilo se v pohodě. Není to tak, že si dotahuje titulek, jen pokud je v příspěvku právě jedna URL?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VANEK: Já tam vidím odkaz na seznam vč. titulku: "Seznam – Najdu tam, co neznám" Není to nějaká zpožděná funkce? (tj. ty pošleš příspěvek, parser si to zařadí do fronty, když na to dojde řada, přidá titulek)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Hele, proč přestalo fungovat / nefunguje parser linků na samostatných řádcích?
    Seznam – Najdu tam, co neznám
    http://www.seznam.cz
    Teďd s tou novou meziodstavcovou roztečí je fakt opruz muset vynechávat extra.

    NAVARA: Aha, to jsem jako socka nevěděl, že už tam je; akorát bych teda chtěl rozdělit to na neviditelnou kategorii pro fekál a naopak viditelné ušlechtilé zájmy, abych jeden dělal dobrý dojem, respektive nebudil podezření. ;-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Mně osobně příde dost zvláštní, že někdo apeluje na to, aby nějaká funkce z prémiovky byla k dispozici free, protože dotyčný tu funkci chce a přitom prémiovku "nepotřebuje".
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VANEK: a nebo si kvůli tvým klubum kluby jako [ Deutsche Über Fekal ] pořídíš prémiovku a přepneš bookmarky, aby nebyly vidět vůbec ;)
    VANEK
    VANEK --- ---
    TUILE: Mně se to naopak líbí; kvůli svému podivínství spoustu navštěvovaných klubů nedávám do sledovaných a často se mi stávalo, že mi nějaký neaktivnější vypadl a vzpomněl jsem si na něj až po měsících.
    Samozřejmě by se to dalo řešit buďto zavedením neviditelných sledovaných (ale nesmělo by to být v prémiovce! ;-) nebo využíváním bookmarků v prohlížeči ;-))
    TUILE
    TUILE --- ---
    LEENVECKA: tak tak, kombinace 360 dnu a nemoct to zahodit je debilni.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: tak dej zpatky tu dobu 14 dni...360 je proste blbina a me to stve..
    NYX
    NYX --- ---
    LEENVECKA: zas neco v te premiovce nechat musim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam