• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VANEK: Já tam vidím odkaz na seznam vč. titulku: "Seznam – Najdu tam, co neznám" Není to nějaká zpožděná funkce? (tj. ty pošleš příspěvek, parser si to zařadí do fronty, když na to dojde řada, přidá titulek)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Hele, proč přestalo fungovat / nefunguje parser linků na samostatných řádcích?
    Seznam – Najdu tam, co neznám
    http://www.seznam.cz
    Teďd s tou novou meziodstavcovou roztečí je fakt opruz muset vynechávat extra.

    NAVARA: Aha, to jsem jako socka nevěděl, že už tam je; akorát bych teda chtěl rozdělit to na neviditelnou kategorii pro fekál a naopak viditelné ušlechtilé zájmy, abych jeden dělal dobrý dojem, respektive nebudil podezření. ;-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Mně osobně příde dost zvláštní, že někdo apeluje na to, aby nějaká funkce z prémiovky byla k dispozici free, protože dotyčný tu funkci chce a přitom prémiovku "nepotřebuje".
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VANEK: a nebo si kvůli tvým klubum kluby jako [ Deutsche Über Fekal ] pořídíš prémiovku a přepneš bookmarky, aby nebyly vidět vůbec ;)
    VANEK
    VANEK --- ---
    TUILE: Mně se to naopak líbí; kvůli svému podivínství spoustu navštěvovaných klubů nedávám do sledovaných a často se mi stávalo, že mi nějaký neaktivnější vypadl a vzpomněl jsem si na něj až po měsících.
    Samozřejmě by se to dalo řešit buďto zavedením neviditelných sledovaných (ale nesmělo by to být v prémiovce! ;-) nebo využíváním bookmarků v prohlížeči ;-))
    TUILE
    TUILE --- ---
    LEENVECKA: tak tak, kombinace 360 dnu a nemoct to zahodit je debilni.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: tak dej zpatky tu dobu 14 dni...360 je proste blbina a me to stve..
    NYX
    NYX --- ---
    LEENVECKA: zas neco v te premiovce nechat musim :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    JACOB: ja vim, ze neni, ale stejne, pokud tam mam klub do ktereho uz nechci hodit tak bych ho chtela definitivne hodit do doby kamene a nebo jako na lapiduchu odnavstivit...bylo by to pro me daleko prinosnejsi nez treba ukazovat na hlavni strance sledovanych jestli mi nekdo neodpovedel...coz me osobne prijde celkem zbytecny.
    JACOB
    JACOB --- ---
    LEENVECKA: V profilu tvoje historie imho videt neni - jen bookmarky. Se mrkni nekomu do profilu :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: a slo by i pro nepremiove udelat odsouvani do doby kamene? protoze proste ja nemam premiovku, nejak ji nepotrebuju, ale tohle by se mi hodilo uz jen z duvodu, ze ve sledovanych mam kluby kam chodim pravidelne a v historii mam kluby, ktery navstevuju sporadicky a nebo nechci aby je bylo mozne videt, kdyz se mi nekdo koukne na profil...a celkem me rozciluje, ze nejde proste nejaky klub definitivne odnavstivit jak je to treba na lapiduchu..
    TUILE
    TUILE --- ---
    (ja sem dobrej stalker :) )
    TUILE
    TUILE --- ---
    napdaj me dve schudny reseni
    1. moznost vyzhledat prispevky/diskuze, do kterejch vyhledavany ID prispiva
    2. moznost vypnout/zapnout si diskuze, do kterejch vyhledavany ID prispiva


    NYX
    NYX --- ---
    tam to ma imho smysl jako trvale nastaveni, v hledani ne.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: a co to udelat jako v poslednich?
    nezobrazovat prispevky z teto diskuze...
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: no ja si moc neumim predstavit jak tohle udelat nejak pochopitelne.
    TUILE
    TUILE --- ---
    teda jeste lepe, kdyby se po vyfiltrovani prispevku dalo sdruzovat do temat.
    viz tu TUILE:
    pokud nekdo ustavicne troli v nahatech slecnach, tak po vyfiltrovani jeho prispevku se clovek nedozvi i to, ze obcas i docela rozumne prispeje do odbornyho auditka o nozich.
    TUILE
    TUILE --- ---
    bylo by mozny do vyhledavani zahrnout jenom verejny kluby?
    obcas by me zajimalo, co po vyfiltrovani meho ID vydi ostatni a jelikoz vetsinu prispevku pisu do neverejnych klubu, tak se to dohledava spatne.
    prihlasovat se kvuli tomu pod fejkovym ID se mi nechce...
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: ano
    TUILE
    TUILE --- ---
    doba setrvani ve statistikach se zmenila na 360 dni i pro nonpremium.
    znamena to, ze diskuze z historie mi zmizi az po roce? :/
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NYX: vřelé díky. Potvrzuju, že to funguje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam