• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    CUKY
    CUKY --- ---
    NYX: ah taaaak, tomu rozumim, jen sem nepobral v jake scss sablone presne je prepinac a nebo cim mam prepnout, abych to dostal pred, ja sem z toho uplne spatnej abych se priznal, ze to mam za a ne pred. :)
    NYX
    NYX --- ---
    KAPLIK: no predtim tam bylo NOVE: X, to mi prijde lepsi mit to tam aspon nejak normalneji :) kazdopadne kazda z tech polozek (ikonka, cislo, text) ma vlastni tridu, tj. muzes poschovavat / prepsat dle libosti :)
    CUKY: jo, prepsal jsem to aby se to dalo lip skinovat...prave presun celeho toho bloku pred diskuzi jsem testoval (volitelne), ale zatim jsem nevymyslel zadne smysluplne vypadajici reseni. v te scss sablone je na to ted i prepinac, ale aby se to pred diskuzi vsechno veslo, zabere to desne moc mista (ikonka pro obrazky, odkazy, odpovedi + samotne cislo pro nove prispevky zabere cca 120px pokud mam pocitat s ctyrmi ciframi na nove prispevky, coz tu lide mivaji :))
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    Smarja to "x NOVYCH" v default zelenym skinu je fakt des, to slovo tam fakt musi byt? :)
    CUKY
    CUKY --- ---
    Nyx: tak se priznej co stim zase delas :) ze mam ve svem custom skinu opetne pocet novych prispevku za diskuzi a ne pred. :) Teda doufam, ze neni chyba na me strane.
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    TARMAQ: řeším stejný problém, jak na mobilu, tak na compu. Co s tím?
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: jo, na pozadani predavame
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Opakuju tenhle dotaz, dalo by se s tím něco udělat, prosím?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: super, dik :)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: kazdopadne v html je jak pocet, typ i doplnujici text u vsech ctyr polozek, takze si muzes zobrazit / skryt co uznas za vhodne
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: jo, jeste to opravuji pro textove ikonky
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ta zmena oznacovani novej prispevku je hnusna. navic se prestaly zobrazovat pocty novejch obrazku a linku, misto toho je tam jen sipicka.
    v systemovym dark skinu.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    PISKVOR: dik, to je ono ;)
    PISKVOR: mne to prave zdanlive na nic neodkazovalo a v tom pruhu nebyl zadnej napis :) mam naky pivo no :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOMMY69: (a teda neodpustím si rejpnutí: ty klikáš jen podle barvy? Mě většinou zajímá i obsah linku... ;))
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOMMY69: Todlencto? http://nyx.piskvor.org/8c45/ Má to, koukám, ještě nějaké další úpravy (méně výrazné ikonky akcí etc.)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    neeee.. nahore se mi zobrazil nejakej cervenej pruh, tak jsem na nej kliknul a hodil se mi skin do defaultu.. nemate nekdo prosim link na ten upravenej dark skin, kde jsou nazvy kategorii zarovnany na stred?

    dekuju..
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TARMAQ: žádný obrázek se mi do download nestahnul
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: tak zkus hlasit spis voidovi, treba bude vedet on
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: jo tak ten mi to zrovna dela..
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: treba ten od arcaa prijde zpet s timhle, tam nic spatneho nevidim:

    Accept-Ranges:bytes
    Cache-Control:max-age=2592000
    Connection:keep-alive
    Content-Disposition:"filename=nyx.jpg"
    Content-Length:243241
    Content-Type:image/jpeg
    Date:Mon, 13 May 2013 18:08:37 GMT
    ETag:"5190c566-3b629"
    Expires:Wed, 12 Jun 2013 18:08:37 GMT
    Last-Modified:Mon, 13 May 2013 10:50:14 GMT
    Server:nginx
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: no ja nepoznam z nahledu, ktere obrazky jsou linkovany z nyxu.. ale myslim ze to stahuje ve vetsine pripadu obrazky z nyxu - maji ten hashovitej nazev
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    FATBOZZ: no vsak to je ono.. nyxdrood ten obrazek otevre v prohlizeci a ten se podle mime typu rozhodne, ze nebude zobrazovat obrazek, ze ho stahne na pozadi.. nebo aspon tusom ze to tak nejak bude
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam