• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: to sa u normalneho title deje vsade mozne, imho to nie je vysada nyxu... ;)
    kazdopadne ak by ziskanie danej informacie znamenalo len chvilu pockat, tak by to bolo lepsie, nez musiet riesit novy skin alebo sa hrabat v kode stranky...
    NYX
    NYX --- ---
    ALEXIS: To jsem zkousel a chova se to blbe. Prvni zobrazeni trva dlouho a kazde dalsi naopak okamzite. (Chrome a normalni title)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: a co toto riesenie: KOC256?
    NYX
    NYX --- ---
    STARE_CASY: No vzpomneli by si na nej vzdy po kazde zmene :)
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NYX: jen klidně ponech diktátorský přístup a dej iluzi volby mezi vším zapnutým a tím, co sám uznáš za vhodné schovat. Protože lidi se stejně neshodnou.

    Ale ber to prosím s nadhledem. Nějaký detailnější generátor by byl fajn, určitě by se mi taky líbil, abych ho jednou použil a pak na něj zapomněl. A tipnul bych si, že většina by to pojala stejně (tedy z těch, co by ten generátor vůbec zaznamenali, což je sama o sobě určitě hodně malá menšina).
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Nesmazal ho majirel?
    NYX
    NYX --- ---
    STARE_CASY: To myslis, ze by se lide dokazali shodnout co kam patri?

    Imho by pomohl jen nejaky generator custom skinu kde by si clovek naklikal ktere fragmenty chce do skinu pridavat. A propagoval by ten timestamp i puvodnimu skinu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    byl to tento:
    [ Stavíme si vlastní NAS (Network Attached Storage) ]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    funguje vám odkaz: [ ]

    Mi to píše, že nemám přístup... ale dříve jsem klub normálně navštěvoval :(
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NYX: nebylo by řešením mít systémový skin pro začátečníky a pokročilé?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ty ikonky by mohly mit tooltip s poctem...
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: vetsina lidi tam ma ikonky, viz [ KAPLIK @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    ALEXIS: tak je tu jeste moznost ze nekdo navrhne lepsi a zaroven nematouci reseni a zavede se i do systemovych skinu.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ALEXIS: a mmch. pouzivam standardny systemovy skin, neviem vyrobit vlastny skin a nechce sa mi hladat a riesit, ktory z cudzich skinov vyzera ako standardny skin, len s tymi uzitocnymi funkciami zobrazenymi a nie skrytymi... to budes kvoli kazdemu blbcovi, ktory si nevie precitat FAQ obmedzovat vsetkych uzivatelov, ktori dane funkcie dlhodobo vyuzivaju?
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: tak to ti pekne dakujem {sarcasm} :-/
    H;avne u obrazkovych+kecacich klubov je ten udaj o pocte obrazkov zaujimavy pre kazdeho uzivatela, ktory tam nechodi denne a podla toho udaju sa rozhoduje, ci klikne na klub alebo na link pod I, teraz je to velmi uzivatelsky neprivetive... :(
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: a neresilo se tohle driv tim, ze si ti mene pokrocili uzivatele internetu maji precist klub pro novacky?
    ale stejne casem odstranis i to L a I, pac se lidi budou ptat, co to znamena ;) navic je to v podstate zbytecna informace nyni, pravdepodobnost, ze mezi novejma prispevkama v kterymkoli klubu (co ja mam v historii) bude obrazek nebo link je minimalne 51 % ;)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: ty vole nyxi, co skryješ příště? Historii, protoze si ji nekdo splete se sledovanejma? Nástěnku, protože když do ní píchnu špendlíkem, probodnu si monitor?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    THESTOUPA: díky
    NYX: okej, díky
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    ADMIX: pro inspiraci, sem si to poladil v cssku takto:
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: ach, opet jsem zasazen nevedomosti uzivatelu :( ja nechci zadnej skin!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam