• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: divne, ani v chromu ani v FF se mi tam nic neukazuje...a neprebil by to stejne ten odkaz? a stejne je to moc z ruky nez aby clovek koukal sem a tam.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: FYI, pokud máš browser se stavovým řádkem (většina vanilla instalací ho má), tak se title zobrazuje taky tam (nevím, jak je na tom IE).
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOC256: Tak čemu se divit, když ty koberce lepí klidně přes vypínače a zásuvky ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEJML:
    tak pokud uz neni co prevratneho vymyslet tak se NYX snazi uz jen lepit koberce na zed :) Jenze ne kazdy komberec vede ke spokojenosti masy :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOC256: Vývoj je bezva, ale podle mne poslední užitečná změna (pokud na ně nezapomínám) bylo tržiště. Pak už si vybavuju čachry se záhlavím/vedlehlavím a "zdebilňování" jako skrytí těhle čísel nebo omezení přejmenování klubu. Nejsou to zásadní věc, ale je to trend, který se mi nelíbí, ale samozřejmě si můžu maximálně tak stěžovat nebo jít o dům dál.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    THE_BALROG:
    a to ja zase vyvoji fandim... jen obcas jednoducha a nabizejici se reseni jsou zatracovana... :)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    No nebylo by lepší, kdyby se na to vůbec nesahalo? :))
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: protoze trva asi 3x tak dlouho nez se ukaze
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Akorát mi nedochází proč jsi nepoužil ten title+alt. Na to je zvyklý každý ať se to chová dobře či špatně.

    Obrázky jsou sice první, ale nemění to nic na tom, že to uskakuje.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: no to vim taky, proto jsem dal aspon obrazky jako prvni, pres ty se bude asi filtrovat casteji.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    pokud tam jsou obe ikony a ja vjedu na tu pravou tak mi to pak nesmyslne odskoci a pri kliku kliknu na tu druhou moznost :)

    To neni IMO dobre...
    NYX
    NYX --- ---
    tak se to ukazuje po najeti na cely ten blok s novymi prispevky apod a prodlevou 0.3s, to mi prislo byt asi nejrozumnejsi aby to nevyskakovalo kdyz projede clovek mysi skrz ten seznam.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ANARCHY: Nevim, styly jsem naposled editoval pred deseti lety. Jen nechci bejt obeti nevedomych spoluuzivatelu :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ADMIX: vzdyt upravit si pro to ten skin neni zas tak slozity, kor pro programatora, ne?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Vzdycky to vypnout slo.

    Ja nevim, co znamenaj ty ikonky a jsem z toho zmateny, neslo by tam vratit to, co tam bylo predtim? *wink wink*
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: a nemohlo by to byt pre vsetkych tak ako to ma Kaplik na tom screenshote? ze by tie ikonky s cislami boli v defaultnej farbe a nie cervene? tak by to nemiatlo, preoze velke cervene cislo by uputalo pozornost a akurat ti, ktori chcu klikat na I alebo L (ci ich ikonkove zobrazenie) by si vsimali tie zelene cisielka...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    co ty ikonky v booku za počtem postů v klubu nějak obarvit? mám LCD s 16M barev, proč je nyx trojbarevnej?
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Vuď proklet den, kdy na Nyx zavítaly ikonky!

    Ale stejně nechápu v čem je lepší ikonka bez čísla než ikonka s číslem
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    mozna to v tech aetrerinych bylo schovane no...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: vypnout to afaik nikdy neslo, takze leda bys to schovaval ve skinu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    JN kazdopadne te to nezabbije tam dat. jak uz tu padlo cely internet je na to zvykly... a kdo to nepouziva tak mu to je asi jedno...

    BTW: neslo to nekde nejak vypnout? Vim ze sveho casu to I a L jsem nejak vypnul a ted se objevily ty obrazky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam