• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: vypnout to afaik nikdy neslo, takze leda bys to schovaval ve skinu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    JN kazdopadne te to nezabbije tam dat. jak uz tu padlo cely internet je na to zvykly... a kdo to nepouziva tak mu to je asi jedno...

    BTW: neslo to nekde nejak vypnout? Vim ze sveho casu to I a L jsem nejak vypnul a ted se objevily ty obrazky...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: tip bych ze ta prodleva bude u vseho stejna.
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: diky, opravim
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    no ono je potreba vyplnit jak title tak radeji i alt protoze ruzne prohlizece slysi na ruzne veci... pripadne abbr nebo acronym pouzit? nepomohlo by to?
    NYX
    NYX --- ---
    ALEXIS: no na zobrazovani chyb se casto pouziva alert() a lide jsou s tim srozumeni...ale to z toho nedela o nic mene idiotske reseni. tj. argumentovat takhle nedava moc smysl. jak rikam, zkusil jsem to a neverim, ze by nekdo soudny cekal nez se ten tooltip objevi. takze by to bylo reseni kdy ja bych tu maval rukama jak jsem vam vyhovel a vam by to stejne bylo k hovnu. uzitecnejsi bude najit nejake reseni, ktere bude i realne k necemu dobre :) a jak rikam, mam v planu jeste neco zkusit, tak uvidim. zatim napis treba kaplikovi, ktery to zjevne uz ma predelane zpatky...bude to mit vetsi efekt nez se tu dalsich par dni dohadovat.
    KEJML: drtiva vetsina lidi tam nema I a L, ale ikonky. viz ten kaplikuv screenshot par prispevku zpatky.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Hele v čem je teda lepší I a L než I5 a L2? Vždyť u toho se budou lidi ptát úplně stejně co to znamená, ne?
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: ked je s tym zrozumeny cely internet (a pouziva to), tak by bolo fajn to pouzit, aj ked na teba to posobi blbo... na mna posobi blbo to, ze informacie (z mojho pohladu dolezite) mi zmizli kvoli pochybnemu "ono to niekoho miatlo"
    NYX
    NYX --- ---
    ALEXIS: no ano, deje...a ja to zkusil a pusobi to blbe :)

    jeste zkusim ukazat to na :hover na cely ten .t-flags
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: to sa u normalneho title deje vsade mozne, imho to nie je vysada nyxu... ;)
    kazdopadne ak by ziskanie danej informacie znamenalo len chvilu pockat, tak by to bolo lepsie, nez musiet riesit novy skin alebo sa hrabat v kode stranky...
    NYX
    NYX --- ---
    ALEXIS: To jsem zkousel a chova se to blbe. Prvni zobrazeni trva dlouho a kazde dalsi naopak okamzite. (Chrome a normalni title)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: a co toto riesenie: KOC256?
    NYX
    NYX --- ---
    STARE_CASY: No vzpomneli by si na nej vzdy po kazde zmene :)
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NYX: jen klidně ponech diktátorský přístup a dej iluzi volby mezi vším zapnutým a tím, co sám uznáš za vhodné schovat. Protože lidi se stejně neshodnou.

    Ale ber to prosím s nadhledem. Nějaký detailnější generátor by byl fajn, určitě by se mi taky líbil, abych ho jednou použil a pak na něj zapomněl. A tipnul bych si, že většina by to pojala stejně (tedy z těch, co by ten generátor vůbec zaznamenali, což je sama o sobě určitě hodně malá menšina).
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Nesmazal ho majirel?
    NYX
    NYX --- ---
    STARE_CASY: To myslis, ze by se lide dokazali shodnout co kam patri?

    Imho by pomohl jen nejaky generator custom skinu kde by si clovek naklikal ktere fragmenty chce do skinu pridavat. A propagoval by ten timestamp i puvodnimu skinu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    byl to tento:
    [ Stavíme si vlastní NAS (Network Attached Storage) ]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    funguje vám odkaz: [ ]

    Mi to píše, že nemám přístup... ale dříve jsem klub normálně navštěvoval :(
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    NYX: nebylo by řešením mít systémový skin pro začátečníky a pokročilé?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ty ikonky by mohly mit tooltip s poctem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam