• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DNF
    DNF --- ---
    Nyx chyba: "Použitá deklarace stylu není povolena: (border)"

    Ja se ptam proc? chci ho pouzit v tagu IMG, protoze proste s rameckem ten obrazek vypada lip. Ale nechci ten obrazek prekreslovat, proste jen mu udelat ramecek.
    Je na border neco nekaleho nebo potencialne zneuzitelneho ze je zakazany?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ALESH: dik, ja to furt hledal v nastaveni ;)
    ALESH
    ALESH --- ---
    VECTOR: "uvod" a pak vpravo nahore "Vaše prémiové členství bude trvat ještě 295 dní. (převést)"
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kam zmizel odkaz na prevod premiovky na jineho uzivatele? (nakonec jsem "tipnul" spravnou url, ale najit to nekde v systemu nemuzu)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JVMLOK: show must go on!
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    LODBROG: Takze ve finale tahle zmena eliminuje par neuzitecnejch idiotu. Tak proc tydenni diskuze?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    siisi vy delate jako by to byl na nyxu nejakej standard chovani :O Ja se s tim teda jeste nesetkal.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Z mych zkusenosti to vetsinou je tak, ze to i ty nejzatvrzelejsi prudice prestane vetsinou bavit po odstaveni druheho az tretiho ID, a pak uz prudi jen aby neztratili tvar, nez aby to bylo nejak opravdu neprijemne, hlavne kdyz se to da resit temi par kliky...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Jestli někomu stojí za to si kvůli něčímu ignoru dělat další duplicitní IDčka aby otravoval dál, tak není problém šoupnout do ignoru i to duplicitní ID - takže IMHO to řešení je.
    Když už je tak snadné se sem dostat, tak proč to tak neřešit - dvě kliknutí a je zas pokoj. Na tom nevidím nic špatného.

    Navíc si myslím že těch ultraprudících lidí zas tolik není - že by si každý ignorovaný hned dělal další účet jen proto že ho dva tři lidi ignorují.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    TENCOKACISTROMY: To byl příklad.
    Ve skutečném životě se neobklopuju debilama:)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    ALONSY: a jak to delas ve skutecnym zivote? jestli chces, aby aby te neotravoval tvuj ex, tak si lepe vybirej partnery.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ALONSY: rozumim, jen tvrdim, ze oboustrannej ignore neni reseni.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ESTEN: No já to vidím sobecky, že nechci, aby na mě nějaké identity reagovali a já mohla zapomenout na jejich existenci. (Tedy aby mi neznepříjemňovali čas na Nyxu).

    Ale pokud by se líp vypracovala ta viditelnost reakcí -nebylo by to nikde a Nyx by mě neupozorňoval na nové příspěvky od nich. (Nebo neumožňoval dát těm co mám v ignore odpovedět) Bohatě by mi to stačilo, ale to asi nebude technicky tak úplně jednoduchý.

    Já jsem za to ráda, ale návrat k původnímu stavu bych přežila, když to nevadilo do teď..

    (Já jsem spíš otrávená z nového vyhledávání a ikonek, na které si nejsem schopná zvyknout).
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NAVARA: no jo, jenze pak uz je obejiti skrz jiny id uplne trivialni, coz neguje to jediny legitimni pouziti tyhle funkce... jsem proste presvedcen, ze to cely nemuze fungovat jak ma a nese to s sebou jen spoustu collateral damage. Legitimni pripady at si tise dohodnou oboustrannej ignore u adminu jako doted; dokud to nekdo posuzuje, nemam s tim problem.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ESTEN: No nějaký "read error" by tam měl být...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ALONSY: nemam nastesti na nyxu zadnou ex, ale predstava, ze si me z pleziru zablokuje a mne pak nebudou davat smysl diskuze jichz se ucastni na nahodnych mistech nyxu, me opravdu nelaka. Je to proste zpusob, jak nekomu bez jeho svoleni (a vedomi) zneprijemnit pobyt na nyxu.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: Jojo, uz to neni jako za cisare pana; to bejvaly casy! ;) Ackoli se nemohu zbavit dojmu, ze celou tuhle bouri v materske skolce tu dela pomerne kompaktni skupina cca 20 ID...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ALONSY: Nebyli tolik vidět, dokud nezískali sílu v počtu :p
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALONSY: ted to taky vidis na trech mistech.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SITH:
    ALONSY: (Jo a Sitha v ignore nemám a neotravují mě jeho reakce, to byl blbě vypranej příklad)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam