• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: vim o tom, mam to doma opravene, ale mam rozpracovane nejake jine zmeny a nechce se mi to nasazovat separatne.
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: 10MB
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    jak velky soubor muzu nahrat do nyxu pres ikonku sponky kdyz jsem basic/premium member ? v napovede jsem nenasel
    ZCR
    ZCR --- ---
    jenom taková drobnost - nemohlo by se to filtrování podle palečků po najetí na ty pacičky vedle hledacího pole rozbalovat někam nahoru místo (víceméně) dolů? Už se mi totiž kolikrát stalo, že jsem tam nedopatřením najel, když jsem chtěl kliknout na žlutý pruh nových příspěvků, ono se to rozbalilo, a než jsem se stačil zarazit, kliknul jsem na filtrování místo na nové příspěvky...
    COMATORY
    COMATORY --- ---
    odpoved
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    LODBROG: aspoň kdyby ten ignore fungoval POŘÁDNĚ

    DNF
    DNF --- ---
    NYX: No prave nevim co se tam muze vyskytovat ... a chapu ze to neni priorita, ale tak treba si to napsat na nejaky todolist pro zimni vecery? ;)
    NYX
    NYX --- ---
    DNF: u css je whitelist, tj. proste jsem jen pro border nenapsal kontrolu. a musim rict, ze se mi do toho teda vubec nechce vzhledem k tomu co vsechno se tam muze vyskytnout :) asi by nebyl problem povolit to pro border-style/color/width separatne, ale s tim by se zas nikdo nevypisoval.
    DNF
    DNF --- ---
    Nyx chyba: "Použitá deklarace stylu není povolena: (border)"

    Ja se ptam proc? chci ho pouzit v tagu IMG, protoze proste s rameckem ten obrazek vypada lip. Ale nechci ten obrazek prekreslovat, proste jen mu udelat ramecek.
    Je na border neco nekaleho nebo potencialne zneuzitelneho ze je zakazany?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ALESH: dik, ja to furt hledal v nastaveni ;)
    ALESH
    ALESH --- ---
    VECTOR: "uvod" a pak vpravo nahore "Vaše prémiové členství bude trvat ještě 295 dní. (převést)"
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kam zmizel odkaz na prevod premiovky na jineho uzivatele? (nakonec jsem "tipnul" spravnou url, ale najit to nekde v systemu nemuzu)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JVMLOK: show must go on!
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    LODBROG: Takze ve finale tahle zmena eliminuje par neuzitecnejch idiotu. Tak proc tydenni diskuze?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    siisi vy delate jako by to byl na nyxu nejakej standard chovani :O Ja se s tim teda jeste nesetkal.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Z mych zkusenosti to vetsinou je tak, ze to i ty nejzatvrzelejsi prudice prestane vetsinou bavit po odstaveni druheho az tretiho ID, a pak uz prudi jen aby neztratili tvar, nez aby to bylo nejak opravdu neprijemne, hlavne kdyz se to da resit temi par kliky...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Jestli někomu stojí za to si kvůli něčímu ignoru dělat další duplicitní IDčka aby otravoval dál, tak není problém šoupnout do ignoru i to duplicitní ID - takže IMHO to řešení je.
    Když už je tak snadné se sem dostat, tak proč to tak neřešit - dvě kliknutí a je zas pokoj. Na tom nevidím nic špatného.

    Navíc si myslím že těch ultraprudících lidí zas tolik není - že by si každý ignorovaný hned dělal další účet jen proto že ho dva tři lidi ignorují.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    TENCOKACISTROMY: To byl příklad.
    Ve skutečném životě se neobklopuju debilama:)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    ALONSY: a jak to delas ve skutecnym zivote? jestli chces, aby aby te neotravoval tvuj ex, tak si lepe vybirej partnery.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam