• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A nešlo občas napsat "v betě testuju nový věci, mrkněte tam"?. Mně třeba uniklo, že vůbec nějaká beta existuje, natož že má cenu se tam koukat...
    NYX
    NYX --- ---
    ale no tak, na bete to bylo uz aspon tyden, mate si stezovat predtim nez se to nasadit na ostry nyx, ne az pote.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    QUIP: to víš tvůrce už dávno vyčpěl a originalita je sprostý slovo... dyt uz poslední 3 roky nedělá nic jinýho než že tupě přebírá FB "inovace" ...

    není nad to být originální ;)

    :))
    KEJML
    KEJML --- ---
    Já už si tu připadám jako neustále si stěžující důchodce, ale proč zas tohle?
    QUIP
    QUIP --- ---
    Takze pokud by to slo defaultne zachovat jak to odjakziva bylo a at si to ve skinech poschovava kdo chce jak chce, byl bych ti neskonale vdecny.
    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: ja vim, ze je v title, ale to musim jak pes ocuchavat vsechny patniky, abych zjistil, kdy byl kterej z nich ocuranej? To nemuzu proste kouknout na stranku s treba 30 a hned videt, tak jak to bylo do ted? Cemu / komu to vadilo?
    Uz mam na tohle alergii, takze mozna reaguju prilis podrazdene, ale kdyz pak vidim v ruznych systemech presnost datumu a casu jako "priblizne pred rokem 15:36", tak uz se mi vazne otevira nuz v kapse.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    tohle je schvalne? :(

    NYX
    NYX --- ---
    kazdopadne plny cas je v title
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: aha, tohle. jsem zapomnel, ze to tam je zmenene. chci jeste dat do html vsechny zbyle udaje aby bylo mozne to skinem nastavit jak kdo chce.
    HASH
    HASH --- ---
    QUIP: je potreba jeste vic znicit cokoli, co bylo na nyxu dobre
    QUIP
    QUIP --- ---
    Neee... prosim prosim prosim, at se mi to jenom zda. At se probudim a zjistim, ze ta demence s prevadenim normalniho datumu a casu na "vcera" nedorazila a nedorazi na Nyx.

    Co je tak spatneho na tom, aby u kazdeho postu bylo uplne normalni datum a cas vzdy ve stejnem formatu a ne u dnesnich jen cas, u vcerejsich "vcera a cas" a u starsich jen datum?
    HASH
    HASH --- ---
    jinak ta zmena feedu na gate je solidni hnus
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: no ja teoreticky nemam nic proti, ale neumim si predstavit jak to nastavovani udelat nejak smysluplne aby to pouzivalo vic nez pet lidi :) podobnych veci per klub bylo uz vic a vyuziti temer nulove vzdy
    HASH
    HASH --- ---
    ADMIX: ne, to by bylo prilis uzitecne
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nebylo mozny misto "ignore each other" udelat neco uzitecnejsiho, napr. konecne implementovat nastaveni skryvani zahlavi per-auditko? Za to bych plusicek dal! :)
    NYX
    NYX --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: vim o tom, mam to doma opravene, ale mam rozpracovane nejake jine zmeny a nechce se mi to nasazovat separatne.
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: 10MB
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    jak velky soubor muzu nahrat do nyxu pres ikonku sponky kdyz jsem basic/premium member ? v napovede jsem nenasel
    ZCR
    ZCR --- ---
    jenom taková drobnost - nemohlo by se to filtrování podle palečků po najetí na ty pacičky vedle hledacího pole rozbalovat někam nahoru místo (víceméně) dolů? Už se mi totiž kolikrát stalo, že jsem tam nedopatřením najel, když jsem chtěl kliknout na žlutý pruh nových příspěvků, ono se to rozbalilo, a než jsem se stačil zarazit, kliknul jsem na filtrování místo na nové příspěvky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam