• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ALESH
    ALESH --- ---
    Jeste bych odstarnil samohlasky z celeho nyxu. Precist to pujde i tak a zbytecne zabiraji misto.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    beta v jedny chvili nefungovala, tak jsem na ni nepresel, a spatne jsem udelal ... zacnu ji pouzivat, slibuju!
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: v tomhle klubu se opakovane resila.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Co jste to udelali s timestampama? neeeeeeeee :(
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A oznamení, že ta beta skutečně existuje, nebo dokonce že je tam co testovat tu proběhlo? Já bych se do ní zapojil, ale musím o ní vědět...
    NYX
    NYX --- ---
    OVECKA_MJ: vsak nemusis...mi tu lide tvrdili ze kdyz bude beta, nebudou si pak lide stezovat kdyz se to nasadi na ostre verzi :) viz treba [ NAVARA @ nyx :: pripominky uzivatelu ] [ FATBOZZ @ nyx :: pripominky uzivatelu ] apod...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    proc bych mel proaktivne sledovat betu?
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A nešlo občas napsat "v betě testuju nový věci, mrkněte tam"?. Mně třeba uniklo, že vůbec nějaká beta existuje, natož že má cenu se tam koukat...
    NYX
    NYX --- ---
    ale no tak, na bete to bylo uz aspon tyden, mate si stezovat predtim nez se to nasadit na ostry nyx, ne az pote.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    QUIP: to víš tvůrce už dávno vyčpěl a originalita je sprostý slovo... dyt uz poslední 3 roky nedělá nic jinýho než že tupě přebírá FB "inovace" ...

    není nad to být originální ;)

    :))
    KEJML
    KEJML --- ---
    Já už si tu připadám jako neustále si stěžující důchodce, ale proč zas tohle?
    QUIP
    QUIP --- ---
    Takze pokud by to slo defaultne zachovat jak to odjakziva bylo a at si to ve skinech poschovava kdo chce jak chce, byl bych ti neskonale vdecny.
    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: ja vim, ze je v title, ale to musim jak pes ocuchavat vsechny patniky, abych zjistil, kdy byl kterej z nich ocuranej? To nemuzu proste kouknout na stranku s treba 30 a hned videt, tak jak to bylo do ted? Cemu / komu to vadilo?
    Uz mam na tohle alergii, takze mozna reaguju prilis podrazdene, ale kdyz pak vidim v ruznych systemech presnost datumu a casu jako "priblizne pred rokem 15:36", tak uz se mi vazne otevira nuz v kapse.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    tohle je schvalne? :(

    NYX
    NYX --- ---
    kazdopadne plny cas je v title
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: aha, tohle. jsem zapomnel, ze to tam je zmenene. chci jeste dat do html vsechny zbyle udaje aby bylo mozne to skinem nastavit jak kdo chce.
    HASH
    HASH --- ---
    QUIP: je potreba jeste vic znicit cokoli, co bylo na nyxu dobre
    QUIP
    QUIP --- ---
    Neee... prosim prosim prosim, at se mi to jenom zda. At se probudim a zjistim, ze ta demence s prevadenim normalniho datumu a casu na "vcera" nedorazila a nedorazi na Nyx.

    Co je tak spatneho na tom, aby u kazdeho postu bylo uplne normalni datum a cas vzdy ve stejnem formatu a ne u dnesnich jen cas, u vcerejsich "vcera a cas" a u starsich jen datum?
    HASH
    HASH --- ---
    jinak ta zmena feedu na gate je solidni hnus
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: no ja teoreticky nemam nic proti, ale neumim si predstavit jak to nastavovani udelat nejak smysluplne aby to pouzivalo vic nez pet lidi :) podobnych veci per klub bylo uz vic a vyuziti temer nulove vzdy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam