• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Kdo mi poradi skript, kterym si zobrazim to puvodni datum? Sice budu muset ohackovat nekolik prohlizecu, ale tady se evidentne nikoho nedovolame, takze pomoz si sam a buh ti pomuze :)
    NYX
    NYX --- ---
    jj, tam to jeste cekalo na potvrzeni
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Ja na BETE vidim porad ten strojo-timestamp ;)))

    Pripadam si tady jako v praci ...
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: uz tam je v title ten puvodni, tj. uz by to skinem melo jit.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NAVARA: No, kdyby to šlo zobrazovat/skrývat skinem, tak je mi to fuk; jenže ono není _co_ zobrazovat, páč tam ten původní formát nikde není; a parsovat a doplňovat ho v userscriptu mě Opera na HTTPS nenechá :-/

    Fakt by mě zajímalo, co k těmhle změnám vede - "už se tu dlouho nic nezměnilo, a změna musí být; jakákoli, ale změna"?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    za chvíli budeme dělat skin "blueprintnyx.css", aby se revertnuly všechny Nyxovy novinky a dalo se fungovat s normálním nyxem... anebo rovnou win64 klienta pro nyx :)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Paradoxem je ze timto krokem se stal nyxdroid (obe verze) prehlednejsim nez "velky" nyx.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CRUSHEER: "Možnost výběru smetená se stolu" je bohužel současný stav - oppa fejsbuk stajl: tady máte featuru, je to teď Nové A Proto Lepší; pokud se vám to nezdá, opravte si vnímání reality, nazdar.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CRUSHEER: Ja mam pocit, ze uz byla smetena ...
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    No, je to fakt takovy nemotorny. Doufam, ze se ta moznost vyberu uplne nesmete ze stolu.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Pošta má datum, ale nikoliv hodinu. Asi mi tu straší.
    NYX
    NYX --- ---
    NOP: Ti maji script co parsuje rss a je tam title.
    NOP
    NOP --- ---
    NYX: Třeba takový píchačky [ 4:44:44 # KDO BUDE DŘÍV? # ╔╦╬╦╗ (cti hrabe) # PICHACKY NYXU ] jsou bez sekund v prdeli..
    ADITU
    ADITU --- ---
    MEANKITTY11: u mně pořád stejně blbě, bohužel :(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nepis to nyxovi a napis to nam, at to muzem taky zneuzit! :)
    NYX
    NYX --- ---
    MEANKITTY11: ja nic nemenim ted, tj. pravdepodobne jsi narazila na nejaky zcela nesouvisejici problem. napis kdyztak o co slo, treba tipnu co muze byt spatne.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MEANKITTY11: Jak u koho zrejme :(
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Pošta zas vypadá normálně!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nevzdavam se nadeje, spoustu zmen jsem prezil se zatnutejma zubama, ale tohle je fakt napicu - jak pise MEANKITTY, hledat neco dal v minulosti podle casu je ted nemozny ... na nejaky skriptovani seru, ze ja debil si platim premiovku
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    naivko
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam