• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: se divim, ze nikdo tohle jeste nepozadoval v tom 44 klubu
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ALESH: Tam vidis desetiny sekund? ;)
    ALESH
    ALESH --- ---
    VECTOR: No tak se to ale spravne pise:)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: na bete je to jen protoze spolu s tim tam je dost zmen ve skinu pro ta mala rozliseni, tj. nechci to nasazovat na ostrou verzi nez se to dostatecne odlati a otestuje.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    KEJML: jen pockej, urcite prijde nejaka dalsi zrada, treba navrat k myslence nahradit jednu z dvojtecek u casu obycejnou teckou ;))
    KEJML
    KEJML --- ---
    VECTOR: Tak nejdřív beta pro nás křiklouny, ostrá pro ostatní bude jistě následovat.

    Každopádně Nyxi dík za vyslyšení lidového nářku.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Jestli tomu rozumim spravne, protoze predtim nikdo kdo pouzival betu neprotestoval proti zmene data, se ted zmenila na normalnim nyxu (kde vsichni protestuji), ale v bete je klasicka puvodni verze? :)
    Zaplatpanbu teda, presel jsem na betu, ale pripada mi to dost komedialni.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ono to pocita s mistem na dve tlacitka, co se tam vyskytuji jen nekdy. a nechce se mi tam zas davat milion podminek uplne pro kazdou variantu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Aha... ono to funguje podle rozliseni... jen nechapu proc se meni ikony odhlasit a napoveda ve chvili kdy uz desitky ba stovky pixelu se to menu dale neroztahuje :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    No pravdou je ze ten Outlook me tim sere neskutecne... ale to proto ze to je pracovni nastroj a potrebuji vedet ze mail prisel v 13,27 a ne "včera" :). A na NYXu osobne nepotrebuji vedet zda ten cint byl presne v tolik ti v onolik... a pokud ano tak me nezabije se podivat na ten title...

    Pravdou ale je ze pokud to nikomu nevadilo tak proc z toho delat problem a menit to :)

    QUIP:
    to me tolik neoslovilo... a neni to muj pripad ;-)

    A teda ted mi v novem okne prebliklo zmenene menu na ikony :) to se mi vubec nelibilo :D
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: krom toho, co ted nalinkoval NYX si precti treba i to co jsem popsal ja:
    [ QUIP @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    Problem relativniho urceni casu ("vcera", "pred 5 tydny") je ten, ze kdyz se na takovy zaznam podivas v jiny cas, tak uz nevis, kdy skutecne ta udalost nastala. Tzn. kdyz si nekdo ten prispevek zkopiruje, nebo si ulozi stranku, nebo ji ma delsi cas otevrenou v tabu, tak takova informace, kterou ty navrhujes, prestava byt pravdiva a uzitecna.
    Nejde o konzervatizmus, ale o praktickou pouzitelnost.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: tady mas nejaky souhrn duvodu co tu zaznely [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    no treba se mylim, ale neni nize stale dokola psano KONZERVAMA ze cokoliv noveho je zlo?

    OK uz mlcim jen jsem chtel prispet svoji trochou do mlyna...
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: vis co, zkus si radsi precist tech par desitek prispevku, co se tu kolem toho vyrojilo. Mozna ti pak neco dojde. (no offense)
    Ja uz nemam silu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    me uniklo ze tam je to slovo "vcera" :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: opravdu u hodnot "10:30" a "vcera v 10:30" musis premyslet, co z toho je dneska a co zitra? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADMIX:
    evoluce pyco!!!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Zastavte diskusi a nesahejte na fungujici veci! :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    tak nebavíme se tu o helpdesku... ale o fóru :)

    NYX:
    pokud se nejedná o informaci, že to jsou vánoce, nebo silvestr tak je to jedno. Jinak je to mnohem čitelnější než ten čas a naopak jen prostý čas bez data nutí uživatele minimálně přemýšlet zda to je dneska nebo včera, ... a teda to datum v plné formě se dá zase tam dát na title... :(

    No jak chceš, ale u mě jsem to posunul právě na to co jsem psal a byl to vítaný krok kupředu ;-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: proboha jen to ne! To ma treba Redmine a fakt je to na zabiti, kdyz potrebuju vedet kdy presne se neco stalo (ktery ticket souvisi s jakym problemem) a ono je tam "pred rokem".

    Jeste nekdo navrhnete, ze by se to mohlo prevadet na "pred trema snidanema a dvouma vecerema"...

    ...je to z horka, vsechno je to jenom z horka. O vikendu zaprsi a zase nam bude vsem dobre ... reknete nekdo, ze to tak bude, prosim!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam