• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUIP:
    tak nebavíme se tu o helpdesku... ale o fóru :)

    NYX:
    pokud se nejedná o informaci, že to jsou vánoce, nebo silvestr tak je to jedno. Jinak je to mnohem čitelnější než ten čas a naopak jen prostý čas bez data nutí uživatele minimálně přemýšlet zda to je dneska nebo včera, ... a teda to datum v plné formě se dá zase tam dát na title... :(

    No jak chceš, ale u mě jsem to posunul právě na to co jsem psal a byl to vítaný krok kupředu ;-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: proboha jen to ne! To ma treba Redmine a fakt je to na zabiti, kdyz potrebuju vedet kdy presne se neco stalo (ktery ticket souvisi s jakym problemem) a ono je tam "pred rokem".

    Jeste nekdo navrhnete, ze by se to mohlo prevadet na "pred trema snidanema a dvouma vecerema"...

    ...je to z horka, vsechno je to jenom z horka. O vikendu zaprsi a zase nam bude vsem dobre ... reknete nekdo, ze to tak bude, prosim!
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: no zrovna vcera a dneska by nemel byt problem rozlisit. to uz mam vetsi problem spis s vecma jako "pred 17 hodinami" kdyz to ctu nasledujici den. a uzitecnost "pred 468 dny" a "pred 1 rokem" je asi stejne blizka nule :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    no vsude asi ne... ale zrovna u beznych prispevku to je dle me OK... ja prave mel cas jajko mas ted ty a to je fakt divne kdyz premyslis zda vcera nebo dneska... a nutit uzivatele premyslet nad najedim a cekanim na title... :(
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: to je u nekterych hodnot uplne na ...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    no taky me to prekvapilo a prislo mi to nezvyklé. A tyky jsem to u sebe na intranetu měnil, protože mi to přišlo neužitečné...

    Zkus nasadit toto:
    Helper timeAgoInWords | Nette Framework
    http://addons.nette.org/cs/helper-time-ago-in-words

    :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: v podstate ano, asi pet prispevku se tykalo neceho jineho
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Asi hloupý dotaz... to těch 300 příspěvků se tu řeší ta změna formátu času v záhlaví příspěvku nebo se stalo ještě něco? :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: A hele, starý dobrý timestamp je zpátky (na betě)! Třikrát hurá!
    NINE_OF_NINE: V Opeře 12.50 vypadají normálně...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Hura, konecne normalni timedate
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Aha, to mne minulo...
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: ano, ale kdysi nebyla a menilo se to s podobnym pokrikem okolo.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Ta už relativní je, ne? Nebo nevim o čem mluvíš. Ale to je fuk, blbostí se dá vymyslet, od řazení diskuzí podle id místo abecedy po psaní zprava doleva. Jen doufám, že to zas nebudeš zkoušet a čekat na argumenty proč to není krok vpřed
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    !!!!!!!!
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: asi si budes muset vypnout ten custom skin, na betu jsem nahodil verzi co ma defaultne zpatky ten plny format a ten zkraceny se presunul do jineho atributu, tj. tam jinak asi neuvidis nic :)
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: treba zmenu casu posledni aktivity uzivatele z absolutniho na relativni?
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Možný to je, je mi trochu vedro :) Ale když se ti nelíbí příklad s obrázkama, který si můžeš přečíst v db, tak si dosaď jinou změnu, kterou z databáze nevyčteš
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: a ty snad ne?
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX:
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    nechci prudit, tak jen slusne. prosim o vraceni puvodniho formatu datumu.
    i kdyz jsem mel smartphone s malym displejem, tak mi to nezpusobvalo zadnej problem.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: tam se muzu podivat do db co, kam, jak casto apod se vklada.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam