• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Uz jsem to objevil, pokud si zapnu "zvyraznovat kladne hodnocene" tak se to ukazuje
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    To jsem teda blbe vybral prispevek co nema plusy, ale je to stejny i kdyz ma. Ze by nejaka necekana kombinace nastaveni?
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    forest, ff21

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: presne tam je prave vidim
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    NYX: a mluvite o tomtez? V tom okynku co se otevira na hover u odkazovaneho prispevku plusy/minusy taky nevidim (s premiovkou) a nikdy tam iirc nebyly
    NYX
    NYX --- ---
    LEENVECKA: to zni jako chyba, poznamenam si.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Nevim jestli to tu uz nekdo nepsal, ale v trzisti mi blbne prohlizeni fotek u inzeratu. Predtim se to chovalo tak, ze se fotka zvetsila a pak uz jen klepnutim se objevovali dalsi fotky. Ted nic...takze kdyz si chci prohlidnout ve zvetsenim vicero fotek tak musim kliknout na fotku, pak mimo, pak zas na dalsi fotku atd...je to chyba nebo novinka?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    KEJML: dekuju za tip; podle ikonek se ale dost orientuju (neci posty rovnou vubec nectu, neci naopak vzdy, apod - a rozlisit to dle ikonek je rychlejsi nez cist nicky) takze to bohuzel nevyuziju.
    JACOB
    JACOB --- ---
    Hm.. na forrestu to samy.. tak nevim :)
    NYX
    NYX --- ---
    JACOB: zkusil jsem to na uctu bez premiovky a vidim je. tak vazne netusim.
    JACOB
    JACOB --- ---
    Nefunguje mi to ani na FF 10.0.11 ani 17.0.6, skin graymatter
    NYX
    NYX --- ---
    nebo o tom teda nevim
    NYX
    NYX --- ---
    JACOB: nemelo by byt
    JACOB
    JACOB --- ---
    NYX: Hm.. ja je tam nevidim.. Nebo to je jen v premiovce?
    NYX
    NYX --- ---
    JACOB: ty tam prece jsou, ne?
    JACOB
    JACOB --- ---
    Neslo by do toho nahledu v REPLY zaradit i pocet palecku, kterej ten post ma?
    NYX
    NYX --- ---
    ja ten admixuv obrazek totiz vidim.

    obrazky v prispevcich se zmensuji i na normalnim nyxu, nikde jinde to asi nebylo potreba, ale zkusim projit kde vsude se obrazky mohou vyskytovat a dodelat to taky.
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: dej screenshot te ikonky misto obrazku prosim
    TUILE
    TUILE --- ---
    na windows phonw vypada nova verze ok.
    jen nektere obrazky se nenacitaji, misto nich se objevi ikonka, ktrera nejde nikterak rozkliknout.
    to sem zaznamenala napr. u obrazku v tomto prispevku:
    [ ADMIX @ Hledáte práci? Zkuste to i tady. ]


    nektery zahlavi obsahujici obrazek sou roztazeny, ale prispevky s obrezkama uz pracujou spravne, predpokladam, ze je to dany atrubutem obrazku (nezkoumala sem), stalo se mi to auditku:
    [ KABELKY-taky zbožňujete malá nepostradatelná a nepraktická zavazadýlka? ;c) ]

    jinak ok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam