• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    jo a taky ... mezi kontaktníma údajema uživatele - můžu si tam dát telefon?
    HARALD
    HARALD --- ---
    VON_GILOTINE: Adminům serveru. Vícenásobné nicky jsou věc, kterou každý uživatel slíbil při registraci nedělat.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    GRANTORINO: a nápis "komu" / "od" před nickem ti nestačí? Pokud mluvíme o poště.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ráda bych zpátky také kolonku /přečteno/ nepřečteno/ protože se podle toho dalo poznat, jestli je terxt od e me nebo od toho komu pisu, ted zpetne, kdyz se do toho clovek diva, tak to nijak nepozna :( nikomu jinemu to nevadi? bylo to mnohem prehlednejsi s timhle...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ANARCHY: nope...nejspis to je fakt tak ze ignorovanej clovek se pod fakeid podiva na muj prispevek..pak si preposle tu reply na svy bezny id a odpovi mi..takze ja vidim najednou jednu reply a nevim od koho je..a kdyz vlezu na fakeid abych to zjistil tak zjistim ze je to od cloveka ktereho mam v oboustranem ignoru..weird..:)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOUDY: Kazdy ignore nefunguje (tedy prispevky ignorovaneho - a i nucene ignorovaneho) v klubech, kde mas pravo mazat cizi prispevky (treba coby vlastnik nebo koadmin diskuse) - neni to tenhle pripad?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja furt nechapu proc mne ocividne videj..komentujou a minusujou lidi ktery mam v oboustrannem ignoru..nejaky bug..zrusit pozvanky! :)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TUILE: no jasně. Taky dávám přednost písmenům. Šlo mi hlavně o popis situace. Prostě abych věděl, když náhodou na chvilku přijdu z jiného zařízení.

    Mimochodem nenašel jsem, kde udělám, aby byly všude písmena.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tak jeden z nich se naposledy prihlasil v kvetnu a druhy v roce 2003.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jakoze te diskuse?
    NYX
    NYX --- ---
    VON_GILOTINE: napis nekomu z adminu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    omlouvam se, vim ze je to trapne, ale prosim o radu.

    jak se mohu branit tomu pokud nekdo pouziva oboustranny ignore k tomu, aby me nasledne spehoval pres sva alter id a pomlouval me?

    nemohu se nijak branit a jen bezmocne krcit rameny kdyz me o tom nekdo zpravuje v poste
    TUILE
    TUILE --- ---
    WOODMAKER: ne kazdej pouziva i mobil, ne kazdej musi mit obrazky vsude tam, kde muzou bejt pismenka.
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER: u nastaveni skinu si muzes prepnout aby se misto te mobilni ikonkove ukazovala klasicka desktopova, pak to budes mit jednotne. jinak tech ikonek je asi deset, z nichz imho tak polovina je zcela zjevna a doufal jsem, ze by nemel byt problem si ten zbytek zapamatovat.

    ty popupy opravim.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    WOODMAKER: ja tohle vzdala pred par tydny kdy nejak pretalo fungovat klasicka mobilni verze (nebo byla nejak nedostupna ci co) a zacla pouzivat nyxdroid...ano zvykani je opruz, ale celkem to jde.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Jsem uživatel a výchozí rozhraní se pro mě stává nepoužitelné, když na telefonu s pomalým procesorem a internetovým připojením musím proklikávat každý odkaz, abych zjistil, který míří na sledované diskuze.

    (Aby bylo jasné, co se snažím říct, rozhodně nehodlám spravovat vlastní css, ani měnit velikost okna. Rozhraní má být jednotné a na první pohled přehledné.)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    WOODMAKER: tak to rozliseni od kdy se ukazuji se pokud vim nastavuje ve skinu, takze je moznost si to upravit pres skin.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    THESTOUPA: chci, aby tam byly pořád, abych získal jako uživatel velkých okýnek ponětí o tom, na co kliknout, když náhodou potřebuju komunikovat na telefonu. Ale good point.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    WOODMAKER: v PC verzi mas ikonky taky - zalezi to na rozsliseni, takze staci kdyz si zmensis okno prohlizece a zacnou ti tam naskakovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam