• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SWT: vsak stalkuje..:)..ja mam fakeid primarne proto abych se treba podival do klubu kam dal spravce na muj nick koudy ban z nejakejch osobnich antipatii a nedalo se s nim rozumne domluvit..To pak nemas moc jinejch moznosti jak se do toho klubu podivat..pokud tam sou temata ktery te zajimaj..nez si poslat pozvanku a chodit tam cist pod jinym nickem.
    NYX
    NYX --- ---
    pokud pouzivate IE10, pada vam v nem nyx? mam tu report, ze po vstupu do klubu zhuci dany tab a ie ho restartuje...ale at to zkousim jak chci, nedeje se mi to, tak at mam predstavu jestli je to nejaka ojedinela vec nebo neco obecneho.
    NYX
    NYX --- ---
    WITCHIE: tak ten scrollbar po preview snad opraveny
    SWT
    SWT --- ---
    PETGRIDUS: Mno, pokud to ovšem není Kouďák ze Step by step :)) Nicméně mínil jsem to tak, že v jeho případě psát adminům, že někdo ho stalkuje přes fake id by bylo klasické "Zloděj křičí chyťte zloděje".
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    SWT: one Koudy is not enough.
    SWT
    SWT --- ---
    HARALD: No nevím, Koudy se před chvílí přiznal, že to taky dělá ...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    jo a taky ... mezi kontaktníma údajema uživatele - můžu si tam dát telefon?
    HARALD
    HARALD --- ---
    VON_GILOTINE: Adminům serveru. Vícenásobné nicky jsou věc, kterou každý uživatel slíbil při registraci nedělat.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    GRANTORINO: a nápis "komu" / "od" před nickem ti nestačí? Pokud mluvíme o poště.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ráda bych zpátky také kolonku /přečteno/ nepřečteno/ protože se podle toho dalo poznat, jestli je terxt od e me nebo od toho komu pisu, ted zpetne, kdyz se do toho clovek diva, tak to nijak nepozna :( nikomu jinemu to nevadi? bylo to mnohem prehlednejsi s timhle...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ANARCHY: nope...nejspis to je fakt tak ze ignorovanej clovek se pod fakeid podiva na muj prispevek..pak si preposle tu reply na svy bezny id a odpovi mi..takze ja vidim najednou jednu reply a nevim od koho je..a kdyz vlezu na fakeid abych to zjistil tak zjistim ze je to od cloveka ktereho mam v oboustranem ignoru..weird..:)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KOUDY: Kazdy ignore nefunguje (tedy prispevky ignorovaneho - a i nucene ignorovaneho) v klubech, kde mas pravo mazat cizi prispevky (treba coby vlastnik nebo koadmin diskuse) - neni to tenhle pripad?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ja furt nechapu proc mne ocividne videj..komentujou a minusujou lidi ktery mam v oboustrannem ignoru..nejaky bug..zrusit pozvanky! :)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TUILE: no jasně. Taky dávám přednost písmenům. Šlo mi hlavně o popis situace. Prostě abych věděl, když náhodou na chvilku přijdu z jiného zařízení.

    Mimochodem nenašel jsem, kde udělám, aby byly všude písmena.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tak jeden z nich se naposledy prihlasil v kvetnu a druhy v roce 2003.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jakoze te diskuse?
    NYX
    NYX --- ---
    VON_GILOTINE: napis nekomu z adminu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    omlouvam se, vim ze je to trapne, ale prosim o radu.

    jak se mohu branit tomu pokud nekdo pouziva oboustranny ignore k tomu, aby me nasledne spehoval pres sva alter id a pomlouval me?

    nemohu se nijak branit a jen bezmocne krcit rameny kdyz me o tom nekdo zpravuje v poste
    TUILE
    TUILE --- ---
    WOODMAKER: ne kazdej pouziva i mobil, ne kazdej musi mit obrazky vsude tam, kde muzou bejt pismenka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam