• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: jo, odpovedi chci jeste zkracovat na neco jako X^
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: 480x854. Datum je zřejmě překryto nápisem "1 odpoved", obrazek muzu dat pripadne vecer
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: jake to ma rozliseni?
    KEJML
    KEJML --- ---
    to, ze z mobilu obcas neni datum prispevku prakticky vubec videt, je dosud neohlasena chyba/znama chyba/muj problem? Hodil bych screenshot, ale ani to z meho telefonu nejde.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Ale ať jsem trochu konstruktivní, co teda aspoň přidat do nastavení "vždy zobrazovat záhlaví kratší než X"? Ideálně s tím, že X by bylo konfigurovatelné
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A kolik lidí pochválilo zmizení [přečteno]? :)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: neni to zbytecne? s toolama ala pastebin, jsfiddle apod...clovek by si musel akorat pamatovat mistni syntax navic
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Tak co podpora pro geshi?
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: jakekoliv nastaveni per auditko tu pouzivalo vzdycky tak pet lidi, to nema smysl.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Co takhle to nastavovani zahlavi per-auditko, kdyz uz mame prostor resit takovy blbosti jako schovani [read] z posty? :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    a jak zjistim, ze si to ten dotycny uz precetl a ze to neni chyba systemu?
    NYX
    NYX --- ---
    LEENVECKA: neprecteno by tam melo byt
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Kam dohaje zmizelo z posty precteno/neprecteno??? novinka ci chyba?
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: skoda zes tohle nenapsal hned na zacatku, to smysl dava
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: ridi se to rozlisenim. zkus si na pocitaci zmensovat okno horizontalne a uvidis pri jakem rozliseni se to jak presklada.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jedu ted z tabletu a všechny ikonky, datumy a menu jsou v naprostém pořádku - jako na velkém nyxu?
    TUILE
    TUILE --- ---
    ITAL: osobni / nastaveni / design systemu / na mobilech/tabletech použít rozlišení / predstirat pocitac.
    (pripade o radek vejs si muzes nastavit, jestli menu vzdy viditelne na strance a nebo na mobilech jen nahore.
    ITAL
    ITAL --- ---
    Zdravim.
    Prohlizim si to tady z androida.
    Mam problém s (nebo je to schvalne?) s temi novymi ikonkami v zahlavi (nahrazujici puvodni textove, které mi tedy uplne vyhovovaly).
    Tyhle jsou obrovske (vec nazoru), ale hlavně je mam natvrdo vidět u horniho okraje i v pripade, ze odroluji strankou nekam dolu. Zabira to spoustu mista.
    A to automaticke prizpusobeni rozliseni mi osobne tedy take vůbec nevyhovuje.

    Takze - osobne bych velmi uvital moznost prepnout zobrazeni na klasicke, místo mobilniho (neco jako ma třeba google, nebo ceska pozice).
    Diky za pozornost :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Což je vesměs o tom, že správcem se stane první kdo dané téma navrhne, nikoli nutně nejvhodnější - již dostatečně mentálně vyspělá - osoba na správce...
    SWT
    SWT --- ---
    KOUDY: V pohodě, opravdu jsem chtěl vyjádřit názor na HARALDův návrh, že by sis měl stěžovat adminům na základě porušení pravidla o používání fakeid. Prostě mi přišlo hloupý argumentovat pravidlem, který by stěžovatel také porušoval, byť užití je bez diskuse zřejmě značně rozdílné.
    Obdobně to vidím s tím banem - obcházíš tím pravidla, byť je to (dle tvého vyjádření) o tom, že nemůžeš vyřešit příčinu (neoprávněný ban).

    A už jsme tu poněkud OT, tak bych to utnul ...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SWT: kdyby mi dal ban jen proto ze sem se provinil proti pravidlum diskuze tak nereknu ani popel..kdyz mi da ban jen kvuli osobnim antipatiim prestoze by na to stacilo pouzit ignore..tak nemam moc jinou moznost...Pravidla sem taky zapomnel..sem tu pres deset let..ale imho tu ma pozvankove fakeid kazdy druhy stejne jako sem v posledni dobe byl hodne casto svedkem vynaseni posty coz bylo driv taky proti pravidlum...ale sme vsichni starsi a rozumnejsi a imho je ok ze ty pravidla sou tedka benevolentnejsi nez byla pred deseti lety kdy to tu byl defakto uzavrenej system bez pozvanek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam