• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SWT
    SWT --- ---
    NYX: Z chorobný zvědavosti - proč by to nešlo, vyřezat z libovolného seznamu nicků (zde ikonek kdo přispěl) nicky, který jsou na jiném známém (ignore) seznamu?
    NYX
    NYX --- ---
    CRAZY_IVAN: tohle nijak rozumne opravit nepujde
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    hlavně by to chtělo u oboustranného ignore nastavit správně i ajaxy

    když jsem v auditku a reaguje tam osoba, co si mě dala do oboustranného ignore, tak nahoře vidim její ikonku, že přispěla do auditka
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: To uz mam doma opravene, nasadim az se vratim
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Opět něco špatně při ukládání příspěvků do bloku - původní příspěvek to uloží, ale když ho chci editovat tak to křičí kvůli nepovoleným atributům (tuším že hlášení datumu).
    Takže se v tom člověk musí vrtat a růčo ty atributy u všech příspěvků umazávat, aby to šlo uložit.
    NYX
    NYX --- ---
    OVECKA_MJ: kouknu na to pristi tyden
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Nemusel se spíš povolit PRISMu ? :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    FATBOZZ: Nyxova přihláška do soutěže o nejlepší UI :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    k čemu to bonzování vlastně slouží ?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    neslo by v dark skinu nejak VIDITELNE a PORADNE oddelit potvrzeni minus a spam-report? (nebudu se radsi bavit o dulezitosti spam reportu, protoze je to ultrakokotina z fb) uz jsem na to asi tak dvacetkrat kliknul. to proste neni dobre navrzeny mit to stejnou barvou!
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: You can have my 12...over my dead body, when you pry it out of my cold hands.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    no uz je venku 15, takze vymluvy skonci :D
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: Ja nic, to opera :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Tak zase cajk - díky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Ahoj, cca tři minuty nazpět se mi na betě rozkoply font-ikonky (a zůstaly rozkoplý). Opera 12.50, Linux x64; skin dark.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ESTEN: no tak to by slo samozrejme udelat tak, aby se mi takovej prispevek zobrazil, nicmene kdyz by nekdo reagoval na toho a zaroven i na nekoho jinyho, da se rict, ze by mi bylo uplne jedno, kdybych nevidel to ani to ;).
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    KEPASO: tak ted si prestav, ze te ma treba petgridus v oboustrannym ignore. A hopla, najednou bys nevidel co ti ted pisu.

    PETGRIDUS: (nevermind)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    mel bych pripominku k oboustrannymu ignoru, ktera uz tady asi nekolikrat zaznela. a protoze me to hrozne sere, reknu to zas – kdyz me ma nekdo v oboustrannym ignoru, nemel bych videt ani reakce, ktery jsou na nej smerovany.

    byl bych rad, kdyby ta hovadina byla dodelana nebo nebyla vubec.
    NYX
    NYX --- ---
    RANITOMEYA: da, u nastaveni skinu
    RANITOMEYA
    RANITOMEYA --- ---
    NYX: Já osobně mám dost malý displej a osobně bych ocenil, aby se to nerolovalo s tím, jak se posunuji na stránce. Často to překáží. Dá se to nějak zkotvit nahoře?
    BURAN
    BURAN --- ---
    NYX: Sony Xperia Tipo, rozliseni 480x320
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam