• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    bug (viz ten title):

    Stránka neexistuje - AVmania.cz
    http://avmania.e15.cz/8-nejlepsich-serialovych-novinek-ktere-vam-ozivi-podzim
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: tentokrat za to opera nemohla :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    PISKVOR: Skoro bych se i vsadil, že Nyx s tím nic nedělal a Opera se tradičně opravila sama :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: A koukam, ze uz je opraveno; diky :)
    EKIM
    EKIM --- ---
    please, dalo by se udelat neco s vkladanim prilohy ze symbiantu? Napr. Kdyz chci vlozit do diskuse obrazek, tak proste nemuzu.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TUILE: Tobě se nevytvářejí zálohy pošty?
    TUILE
    TUILE --- ---
    Nemohla by tori oznamovat promazani posty dopredu?
    treba, vase schranka presahla xy zprav. Pokud si zpravy nepromazes nebo neulozis, smazu ti je.

    Pokud uz nemam zadny misto, muzou se mi ztatit (pro me) dulezity zpravy.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: V betě na počítači (skin: system dark; Opera 12.50; Linux) se mi od určité šířky monitoru objevuje v horním menu text "location-" a "location-more": - možná to souvisí?
    NYX
    NYX --- ---
    v bete na mobilu je ted horni menu jednoradkove s moznosti rozkliknuti zbylych polozek, tak kdyztak testnete, ze to vsude slape ok.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    v poste se mi zobrazuje jen [unread], kdyz je zprava prectena, [read] chybi, to je naka nova feature? asi jsem si toho vsiml az ted .)

    v mobilni verzi se pro zmenu nezobrazuje cele datum a cas, coz je taky dost nahovno.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    V poště se tak neděje
    FATBOZZ:
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Když pastnu

    Release “Beat::Skip: Remixed” by Alvik - MusicBrainz
    http://musicbrainz.org/release/bba67102-8148-4198-bc9f-d65d7601928b

    nezobrazuje se bold title stránky jak je tomu normalne. U takovyhle url bych to uvital dvakrat tolik :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Slo by, aby kdyz nahraju nejaky obrazek (nebo vseobecne soubor) v poste, ho pak linkem ukazat I nekomu off-nyx? Chapu, ze jako prijemce by se to dalo zneuzit, ale aspon odesilatel (vlastnik) by tuhle moznost mohl mit, ne? (treba nejaky link, ktery by si zkopiroval z personal files)
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: hmm, predelam :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Nevím, jestli nenosím sůvy do Atén, (avšak v posledních 100 příspěvcích to nevidím). Když kliknu na komentáře mých přátel, tak se mi zobrazí "User has his comments from friends hidden". Což je korektní, ale přeci jen doufal jsem, že to neznamená skrytí i před sebou samotným :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    NYX: Díky!
    NYX
    NYX --- ---
    THOMASMORTA: ok, opravim
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Nevím, jestli to patří sem, nicméně jsem objevil drobnou chybku ve stylu: Když použiji číslovaný seznam, tak pokud začnou být čísla víceciferná, tak vypadávají z rámečku
    viz zde: [ THOMASMORTA @ KLUB CTENARU vedecke a popularne vedecke literatury - knihy, tipy, recenze, srazy ]
    NEKROMANT
    NEKROMANT --- ---
    Nezobrazují se mi palečky u komentářů pod údálostmi Firefox 24 beta
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    tyvole, OSTROVAN..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam