• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: kdyz vlezes do klubu s 3 a vice novymi prispevky, melo by byt vpravo dole v rohu. po kliknuti nebo po rucnim scrollovani zmizi.
    TUILE
    TUILE --- ---
    A protiskrolovaci tlacitko je kde? Nejak ho nemuzu najit. (wp)
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: minusu se dava malo, tak jsem to prehodil at se to ukazuje po zaskrtnuti prispevku jako vsechno ostatni (mazani, upominka atd.)
    TUILE
    TUILE --- ---
    Na mobilu mi zmizela moznost dat minus. To je ficura?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    takova drobna chybka, uvadim spis kvuli evidenci..

    U nejakeho prispevku rozkliknu kdo dal plusy, zobrazi se zmensene ikonky.
    Kdyz ale skroluju dal na strance a najedu na neci odpoved na ten prispevek, zobrazi se v takovem tom plovoucim okne a ty nahledy uz zmensene nejsou.. (samozrejme jen v pripade, ze ten prispevek uz je mimo viditelnou cast stranky). Asi se to moc nestava, ale pokud ten prispevek dostal dost +, muzou nastat skryti obsahu a jsou videt jen ikonky plusujicich. Pripadne dodam screenshot, kdyby to nebylo pochopitelne..
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    NYX: uf, dík, spadl mi kámen ze srdce, to by byla ještě větší hromada zpráv odeslanejch někomu jinýmu..
    NYX
    NYX --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: jj, vsiml jsem si a uz jsem mel nahranou opravu, jen jsem zapomnel potvrdit prehozeni na novou verzi :) uz tam zas je
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    to je novej update, že zmizela ikona posledního adresáta v poště?
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: vyhledat si jeho cislo
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Jde nejak zjistit, jestli na dany post odkazuje nekdo dalsi v jinem auditku ?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    bug (viz ten title):

    Stránka neexistuje - AVmania.cz
    http://avmania.e15.cz/8-nejlepsich-serialovych-novinek-ktere-vam-ozivi-podzim
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: tentokrat za to opera nemohla :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    PISKVOR: Skoro bych se i vsadil, že Nyx s tím nic nedělal a Opera se tradičně opravila sama :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: A koukam, ze uz je opraveno; diky :)
    EKIM
    EKIM --- ---
    please, dalo by se udelat neco s vkladanim prilohy ze symbiantu? Napr. Kdyz chci vlozit do diskuse obrazek, tak proste nemuzu.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TUILE: Tobě se nevytvářejí zálohy pošty?
    TUILE
    TUILE --- ---
    Nemohla by tori oznamovat promazani posty dopredu?
    treba, vase schranka presahla xy zprav. Pokud si zpravy nepromazes nebo neulozis, smazu ti je.

    Pokud uz nemam zadny misto, muzou se mi ztatit (pro me) dulezity zpravy.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: V betě na počítači (skin: system dark; Opera 12.50; Linux) se mi od určité šířky monitoru objevuje v horním menu text "location-" a "location-more": - možná to souvisí?
    NYX
    NYX --- ---
    v bete na mobilu je ted horni menu jednoradkove s moznosti rozkliknuti zbylych polozek, tak kdyztak testnete, ze to vsude slape ok.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    v poste se mi zobrazuje jen [unread], kdyz je zprava prectena, [read] chybi, to je naka nova feature? asi jsem si toho vsiml az ted .)

    v mobilni verzi se pro zmenu nezobrazuje cele datum a cas, coz je taky dost nahovno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam